Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Jedno orizjum za dużo. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:09
Posty: 2
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Jedno orizjum za dużo.
Serwer: 2
Postać: Umi
Data: 8.2.2011r.
Godzina: ok. 2.35 (w nocy)

Zadanie: "Ku chwale ojczyzny!"
Etap: w jaskini niedźwiedziej. Trzecia porcja orizjum.

Opis:
Dotarłam wraz z dwiema innymi osobami robiącymi tę misję do miejsca w jaskini niedźwiedziej, w której znajdowały się skrzyneczki z orizjum. Jako, że każdy miał je zebrać, stawałam przy każdej i czekałam, aż każdy weźmie swoją. Jednak skrzyneczek było więcej niż nas - dla innych graczy robiących tę misję jak sądze. Zebrałam już swoją skrzynkę i stanęłam przy innej próbująć ją wziąć, by udostępnić tę możliwość pozostałym osobom. I przez jakiś błąd czy lag - wzięłam drugą skrzynkę z orizjum. Teraz mam dwa, mając znacznie przeciążony bagaż. Problem polega na tym, że po pierwsze: gracz, do którego miała należeć skrzynka nie będzie mógł jej zebrać. Po drugie, w tej części zadania nie oddaje się orizjum, tylko trzeba iść po następne w wąwozie, a mając już przeciążony bagaż, nie mogę wziąć następnego orizjum. Nie wiem, czy mogę go odłożyć, bo nie mam miejsca w depozycie.


Mam nadzieję, że ten opis jest czytelny, bo niestety moje zdolności pismiennicze są okropne. W razie czego postaram się opisać problem czytelniej.


8 Lut 2011, o 04:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2010, o 11:17
Posty: 301
Miejscowość: Legionowo
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Jedno orizjum za dużo.
done

_________________
Plox - 81 MO - Top S1 NuB [Off]


9 Lut 2011, o 00:32
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 203 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron