Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Dwie postaci z jednego konta w tej samej walce 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 02:57
Posty: 109
Miejscowość: Edinburgh
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Bella
Post Dwie postaci z jednego konta w tej samej walce
Serwer: S1
Nazwa postaci: Bella
Czas: 5pm uk
Opis:
Witam, nie wiem, czy bylo o tym wczesniej, problem dotyczy dokladniej serwera EU, z tym, ze malo kto tam na forum juz zaglada.

Posiadam na jednym koncie kilka postaci, w tym momencie gram glownie druidem (Voltaire) i rycerzem (Bella). Dzis miala miejsce nastepujaca sytuacja. Wraz z gildia bilismy champa. Do walki dolaczylam rycerzem. Kiedy padla jedna z osob wylogowalam rycerza i zalogowalam na druida - jak wspomnialam obie postaci posiadam na jednym koncie. Walka toczyla sie na zimowej mapie, tam tez w okolicy byl moj druid. Kiedy dolaczylam do walki widoczny byl tez moj rycerz - zarowno ja i moj team widzielismy go w walce jak i gracze, ktorzy stali w okolicy. W walce na koniec tej samej rundy rycerz uciekl. Od czasu jak wylogowalam z rycerza do klikniecia "join" druidem minelo moze z 10 sekund. Ponizej screen z widoku ekipy (zrobiony przez gracza, ktory nie bral udzialu w walce - jak wspomniane Bella i Voltaire to moje postaci):

http://screenshooter.net/8526807/11_06_2013__17_34_38

_________________
Bella
knight 95 - ON
druid 90 - OFF
server EU

- The Black Pearl -


11 Cze 2013, o 18:38
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lip 2013, o 16:26
Posty: 173
Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Post Re: Dwie postaci z jednego konta w tej samej walce
Belcia ty hakierze

_________________
AVE S3: Miachavelli/Druid (ciągle rosnie)


8 Sie 2013, o 20:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 213 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron