Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Odwołanie od bana 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 18 Lip 2012, o 11:13
Posty: 96
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Przemyslaf
Post Odwołanie od bana
Serwer: S1
Nazwa postaci: BlackPonyy
Czas:
Opis:
to o to moje odwołanie od bana na suporcie nic nie zdziałałem wiedz licze ekipe z forum że znajdzie jakieś rozwiązanie z mojej sytuacji
Fri, 26 Jul 2013 10:04
Witam około roku temu był incydent kradzieży konta z gildi oczywiście z mojego komputera chodź to nie ja to wiem ze to była moja wina bo miałem pasy kolegi na wierzchu i brat je wykorzystał dostałem bana na konto lecz miałem postaci nie tylko na s4 ale także na s5 chce wrócić do gry ale od nowa zaczynając to nie to samo na s5 miałem sheeda 30/31lvl czy była by możliwość kasacji konta na s 4 a odbanowanie maila zebym miał dostep do konta na s5 lub przeniesienia konta z s5 na inny email .

Moim odwołaniem od bana jest powód że chce wrócić do społeczności Taern i do kolegów nigdy nie miałem wiekszych problemów z administracją tylko kneble za przeklinanie i tak bardzo rzadko zawsze byłem dobrym obywatelem. Wzgledem ze to był mój pierwszy ban no niestety stało sie jak stało i kolega stracił eq przez Mojego Brata który też nie był świadomy bo był pijany.
Chciał bym wrócić i tylko to zależy od was Mistrzów czy dacie mi jeszcze jedną szanse Pozdrawiam Przemo







.
Sat, 27 Jul 2013 12:42
własnie zauważyłem że te postacie zostały skasowane o co w tym chodzic
Sun, 28 Jul 2013 15:27
a tak wgl chciał bym jeszcze odwołać się do bana na konto na s4 sheed 73lvl trochę opisałem już powyżej ze to mój brat zrobił a nie ja, ban nie należy mi się jeżeli to nie ja zrobiłem chciał bym żeby ktoś z ekipy przyjechał do mnie do domu i wyjaśnił sprawę bo tak naprawdę straciłem ponad półkroku życia na mojego sheeda i chciał bym moją postać z powrotem wcześniej sie nie odwoływałem z powodu braku internetu z mojego punktu widzenia to tak mój brat to idiota a z waszego że ja to złodziej proszę o poważne rozpatrzenie mojego odwołania jeżeli ktoś z ekipy jednak naprawdę mnie zrozumie i wie co mam za stratę i bedzie chciał przyjechać to podam adres odrazu po napisaniu do mnie Pozdrawiam niewinny Przemo
Sun, 28 Jul 2013 15:45
Jeszcze jedno jeżeli ktos ma 1 komputer np tak jak ja z bratem to co tez dostaje bana jeżeli że brat mu wszedł na konto i narozrabiał albo odrazu ban za multi konto bo nikt nie wie kto siedzi na koncie i to tak jest ze ja straciłem konto na którym grałem a on nie grał i nic nie stracił duzo gmów grało ze mną latało na bosy i zawsze miałem dobrą opinie tylko tyle chciałem dodać pozdrawiam Przemo
Sun, 28 Jul 2013 16:35
Prosze zabrać wszystkie korzyści które zyskał mój sheed przez tą kradzież
Tue, 30 Jul 2013 13:46 - Bluegrass
Witaj,
Sprawa będzie rozpatrywana przez Admina serwera po jego powrocie z urlopu (przewidywany czas - przyszły tydzień).
Pozdrawiam, Bluegrass
Tue, 30 Jul 2013 15:05
Dobrze rozumiem i pozdrawiam Przemo
Sat, 3 Aug 2013 23:42
Sory ale mojej pierwszej wiadomości nie traktujcie poważnie .
odwołuje się przede wszystkim na adres [email protected] tam byl sh 73 lvl i sh 30/31lvl s5 i jakieś slvl postacie pozdrawiam Przemo
Thu, 8 Aug 2013 08:26
Witam wiadomo już coś ,pisałem do adminów w tej sprawie i nic zero kontaktu pozdrawiam Przemo
Mon, 12 Aug 2013 14:27 - Sokolisko
Witaj,

Niestety nie możemy ściągnąć Ci za to bana. Pozostawienie zapisanych pasów w przeglądarce na komputerze gdzie dostęp ma ktoś jeszcze oprócz Ciebie to bardzo zły pomysł. W takich przypadkach zakłada się na kompie kilka kont chronionych hasłami.

Ograbienie czyjegoś konta to jedno z najcięższych wykroczeń jakich można się dopuścić w grze TAERN.PL.

Niestety nie zweryfikujemy kto w danej chwili siedział przed komputerem - Ty czy Twój brat a co za tym idzie nie możemy zastosować na Twoim koncie unbana.
Takie jest moje zdanie. Oczywiście pozostaje jeszcze decyzja Twojego Admina który najprawdopodobniej do końca miesiąca pozostanie na urlopie.

Moja opinie już znasz.


Pozdrawiam
Administrator gry Taern.pl
Mon, 12 Aug 2013 14:44
Witam nie zweryfikujecie ale jeżeli nie wiecie jak sam napisałeś to ja lub mój brat to dlaczego ja ponoszę konsekwencje nie jestem niczemu winien a skad miałem wiedzieć ze mój brat wejdzie mi na konto i jeszcze kogoś i obrabuje jestem nie winny zapisanie moich pasów nie jest niczemu winne bo nie każdemu chce sie co chwile wpisywać pasy bo to bez sensu jestem nie winny i bede sie odwoływał do czasu póki uznacie moją nie winność pozdrawiam Przemo

_________________
Kawa będzie mocniejsza jeżeli zamiast cukru dodasz amfetaminy

Grzyby są różne: jedne nakarmią, inne film wyświetlą...

- Jaki jest najlepszy hamulec świata?
- Kobieca dłoń. Raz chwyci i już stoi...


12 Sie 2013, o 16:47
Profil
Post Re: Odwołanie od bana
Po 1: forum nie jest miejscem od zgłaszania takich spraw.
Po 2: jeśli na supporcie do tej pory nikt nie był w stanie Ci "pomóc", możesz próbować dalej.
Po 3: ekipa z forum niczym nie rozni sie od tej z supportu


12 Sie 2013, o 17:02
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Odwołanie od bana
Ekipa z forum niewiele Ci pomoże. Dostałeś odpowiedź od admina na supporcie. Ja się z nim zgadzam i jedyne co może Cie uratować to ocena Obliego tj. admina s4, który być może zna jakieś szczegóły sprawy, które pozwolą na odbanowanie.
Musisz jednak wiedzieć, że fakt, iż nie chce Ci się wpisywać loginu i hasła za każdym razem to nie jest nasze zmartwienie i wszelkie szkody wyrządzone przy użyciu Twojego konta skutkować będą karami na Twoje konto. Ta zasada obowiązuje bezwzględnie a wyjątki od niej są nieliczne i w sumie rzadko występują - z opisu sprawy wynika, że się pod żaden z nich nie wpisujesz. Zamykam temat i odsyłam na support.


12 Sie 2013, o 17:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 209 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron