Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 O co chodzi z pvp 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post O co chodzi z pvp
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Wlasnie zbierałem halit, zaatakował mnie typek, zciełem go, i nic mi nie naliczyło wogóle wcale.. I to nie pierwszy raz juz tak mam.. Nie bardzo wiem o co chodzi?

Ktos wyjaśni ?


A i pet jest na obrazku jakby wciaz walczył a juz dawno po walce, i pet nawet nie atakował ... Bład jakiś czy co.... juz wczesniej zgłaszałem to gm na s3 i zero odzewu......


17 Wrz 2013, o 15:20
Profil WWW
Post Re: O co chodzi z pvp
Chyba zawsze tak jest, że gdy ktoś Ciebie atakuje, i pokonasz Go, to Tobie nie nalicza statusu, ponieważ nie Ty byłeś atakującym i nie Ty miałeś na celu "wbicie lub zbicie statusu".
Jeśli "ścinasz" tą osobe, to możesz być z siebie dumny, bo to Ty byłeś potencjalną ofiarą, a nie ona :)
Co innego gdybyś Ty atakował, walka wtedy z Twojej strony byłaby celowa, Tobie nabiłoby status, a osobie atakowanej nie.


17 Wrz 2013, o 15:24
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: O co chodzi z pvp
wątpie za pvp zawsze sa pkt... nawet jak sie dołaczy do czyjejs czy jest sie atakowanym.. na konowale tak sie robi ...


17 Wrz 2013, o 15:31
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 10 Sie 2012, o 13:00
Posty: 22
Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Post Re: O co chodzi z pvp
Jak ci wytłumaczył/ła, to po cholere [ciach] dalej drążysz ten temat? Ja po prostu nie znoszę i nie toleruję takich ludzi jak Ty (te twoje wszystkie zmiany rewolty chociaż wcale się na tym nie znasz itd.)


Ostrzeżenie za brak kultury - rzuff

_________________
PantuptuśV - Rycerz 77 i stoi S1 (LoL,BF4 i te sprawy...)


17 Wrz 2013, o 16:29

Podziękowali: 2 Eduardoo (17 Wrz 2013, o 17:45), Sulti (17 Wrz 2013, o 21:50)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 212 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron