Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Błąd z plecakiem 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Błąd z plecakiem
Serwer: S3
Nazwa postaci: Gildartz
Czas: 21:47
Opis:
Nie wiem, czy macie podobnie, ale pewnie tak.

Błąd polega na tym, że nagle nie dolicza nam udźwigu z premki. Po prostu zamiast 1000 mamy udźwig 800. Pomaga na to zawsze relog. Chodzi w tym o to, że to "pojawia się nagle". Mi się to przytrafiło już kilka razy podczas zbierania mięska na alfie. Wiadomo, że z tych wilków lecą kości, skóry etc. No i opróżniam plecak co odpoczynek. Prawie zawsze jest tak, że napełnia mi się do 8xx, 9xx czy nawet 1k z haczykiem, jak nie zauważę. Ale bywa tak, że robię jeden kurs, drugi, trzeci, premkę mi dolicza i mam udźwig 1k, a potem przy kolejnym kursie okazuje się, że udźwig był liczony bez premki i mimo, że mam w plecaku 8xx tylko, to po zabiciu Alphy mam komunikat "Full eq 802/800" czy coś koło tego. Straciłem przez to już kilka mięsek i strasznie mnie to irytuje. Czy da się coś z tym robić, czy mam po prostu zawsze pamiętać, by czyścić plecak poniżej 800? Ale w takim wypadku, na co mi bonus udźwigu z premki? -.-

_________________
Image
Image
Image


18 Paź 2013, o 21:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 186 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron