Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Support Odwołanie 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Lip 2011, o 10:20
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Support Odwołanie
Skoro na supporcie nie da się odwołać od bana i taka wspaniała odpowiedź, pojawia się po kolo 10 dni od zgłoszenia na supporcie, podzielę się tym, ze wszystkimi. http://screenshooter.net/1981414/vhkyiop ... Uwaga support, miejsce gdzie według regulaminu można walczyć o swoje, odwoływać się, itd. Chce po prostu dowodu, że zostałem ukarany słusznie, dostane dowód, że mój ban to nie jest jakaś tam śmieszna zabawa kogoś z ekipy? po to są ssy, żeby były dowodem na istnienie konkretnej winy. Czy to że chcę zobaczyć ssa za który jestem ukarany, to łamanie regulaminu? Czy chcę zbyt wiele? Czy ss istnieje? Jak mam się odwołać skoro nie wiem o co się mnie oskarża?


8 Gru 2013, o 09:40
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Mar 2012, o 12:46
Posty: 1968
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 293 razy
Otrzymanych podziękowań: 1598 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Post Re: Support Odwołanie
Ekipa nie ma obowiązku przedstawiania screenów za których ukarano gracza.
Zakładając ten temat na forum nie zmienisz decyzji i nie przyspieszysz sprawy na supporcie.

Wg screena nie widzę by odpowiedź od Oblivionaa była po dłuższym czasie niż jeden dzień. Skąd w takim razie wziąłeś te 10 dni? Ekipa ma 4 doby na każdą odpowiedź. Wyobraź sobie, że nie tylko Ty napisałeś na support :roll:

Zamykam.

_________________
Administrator Team Speak`a - masz kłopot napisz KLIK!
Administrator Facebook - KLIK!
***
"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."


8 Gru 2013, o 11:31

Podziękowali: Morhoud (20 Sie 2014, o 00:19)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 177 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron