Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 problem z instem 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Cze 2012, o 23:41
Posty: 6
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post problem z instem
Serwer: S1
Nazwa postaci: MłodyPk
Czas: 1:17 24.12.2013
Opis:
http://scr.hu/5hm/yui3l
Na początku wyrzuciło nas z instancji (ducha którego stawiałem) po około 15 minutach można było się zalogować ale na inscie pojawiły sie nowe mobki i wiecej osób jak na załączonym obrazku. Najgorzej ze strzelił mi 201 ded. Nie było tego dnia restartu servwa.
Proszę o rozwiązanie tego problemu


2 Sty 2014, o 03:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: problem z instem
To nie jest problem. Wyrzuciło Was, czasem się zdarzają kicki wszędzie, nic nadzwyczajnego.
Skąd nowe moby? Kiedyś robiło się tak, że wchodziło się na DZ, wylogowywało, mijało 10 minut, logowało się, nie było zgrzytów, szło się na bossa. Teraz to zabezpieczyli i po prostu po dłuższym wylogowaniu pojawiają się grupki Wendigo, Valdaroga etc, żeby nie używać exploitu.
Z kolei co do innych graczy. Na początku macie instancję - jest u góry koło menu kłódka. Po wylogowaniu na dłuższy czas i zalogowaniu na powrót, nie jesteście w swojej instancji (kłódka znika), tylko w pustej instancji, w której jest każdy, kto wylogował, a potem zalogował po jakimś czasie w tym samym momencie, co Wy.

Przechodząc do meritum. To nie jest problem ani bug, po prostu mieliście pecha, że nie dało się zalogować. Czasami tak się zdarza. Jeżeli crusha nie było, to raczej nic nie odzyskacie, bo - jak wspomniałem - to normalny element gry, a nie bugi. :)

_________________
Image
Image
Image


2 Sty 2014, o 05:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 229 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron