Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Marionetka 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 14:34
Posty: 31
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: FireHolly
Post Marionetka
Serwer: S1
Nazwa postaci: FireHolly
Czas: 1:46 5.01.2014
Opis:
Otóż chciałam się dowiedzieć jak to jest możliwe że buff, który osłabia leczenie nie tylko na postaciach, ale także na mobach ma inne działanie na bossie Marionetka?? Otóż chodzi mi o to że po leczeniu i nałożeniu buffów (jest tak za każdym razem - a dodatkowo mówie, że dziś byłam tam 1. raz po upie) , Mario leczyło najpierw za 305, potem 350 a następnie 380. Dokładnie w takiej kolejności i wszystko miało miejsce w jednej rundzie. I teraz moje pytanie czy to bug?? Bo jeśli nie to jaki sens mają teraz buffy z osłabieniem lekania??? Tym bardziej że na reszte mobów typu motyl, konował, harpiątka to działa.

PS Przed chwilą kolega z gildii poszedł również to sprawdzić i było dokładnie to samo z leczenie (nick gracza: Marweerg - tak więc on może to potwierdzić)


5 Sty 2014, o 03:08
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Marionetka
Umiejętności mobków, a graczy to dwie różne rzeczy.

Poza tym, Mario jest nietypowym bosem, a to dlatego, że z każdą śmiercią podnosi lvl pozostałej drużynie, a potem ją leczy, widać to chociażby po hitach i wzroście hp przeciwników. Wraz z poziomem rośnie też siła leczenia, stąd różnica.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


5 Sty 2014, o 03:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 14:34
Posty: 31
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: FireHolly
Post Re: Marionetka
Rzuff ja to rozumiem jeśli mija runda i zarzuca właśnie ten buff z podniesieniem lvl i tak jak piszesz mocniejszych hitach. Ale to wszystko działo się w JEDNEJ rundzie, bo w następnej już dostała rozkaz i rzyuuciła te buffki to leczyła 600+.

Tylko powtarzam to leczenie miało miejsce w jednej rundzie i to uważam za niesłuszne. Bo przechodzenie i przenoszenie ich na wyższy poziom wraz z dodaniem statów im jak najbardziej rozumiem.


Ps właśnie znowu biłam Mario i już teraz wiem o co dokładnie chodzi on przed każdym leczeniem zarzuca buffa od podwyższenia statów. To czy w takim razie ikona buffa od osłabionego leczenia musi być na tym bossie, ponieważ może to być mylące dla graczy. Czy może jednak mimo wszystko leczenie jest słabsze?


5 Sty 2014, o 03:21
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Marionetka
Badr napisał(a):
Ps właśnie znowu biłam Mario i już teraz wiem o co dokładnie chodzi on przed każdym leczeniem zarzuca buffa od podwyższenia statów.


Dokładnie, to jest ta sama runda, ale najpierw leci buf z podwyższeniem lvla, potem leczenie i znowu podwyższenie lvla i leczenie. Trzy razy, bo trzy ubiłaś w jedną rundę.

Czy ikonka jest myląca? Wątpię.. ona działa, leczenie jest mocniejsze niż poprzednie, ale słabsze gdyby ikonki nie było.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


5 Sty 2014, o 03:32
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Sty 2011, o 14:34
Posty: 31
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: FireHolly
Post Re: Marionetka
OK wszystko zrozumiane


Ps tylko wraz uważam że w takim wypadku ikona buffa na tej konkretnej instancji jest myląca graczy (szczególnie tych, którzy dopiero próbują) bo sama widząc tą ikone spodziewałam bym się słabszego leczenia.

Mimo, że tak jak piszesz najpewniej jest ono słabsze niż było (niestety nie pamiętam leczenia przed upkiem)

Czasami jestem uparta i musiałam jakoś sprawdzić czy faktycznie leczenia przed upem były mocniejsze i znalazłam dowód - film na YT na którym w runde padają 3 marionetki i dzięki temu mogłam prównać leczenie teraz a przed upem>

PS Dla takich niedowiarków jak ja, że rzuff mówił prawdę - http://www.youtube.com/watch?v=j2f0J6xYefo


Posty połączyłem, używaj proszę opcji edytuj. rzuff

PS Zawsze mówię prawdę :)


5 Sty 2014, o 03:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 263 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron