Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Bug w drużynie? 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2011, o 10:27
Posty: 71
Miejscowość: Birmingham
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Bug w drużynie?
Serwer:S3
Postać:Scitie
Data:25-02-2011
Godzina:około 12:00-12:30

Opis:
Hmm... Po kolei:)
Więc tak, wybierałem się dzisiaj na Ichiego, zbiórka pod karczmą w m2, w drużynie są już 3 osoby więc lecimy.
Po drodze, przed mostkiem koło którego jest Wiła, zaatakował nas Drzewiec (nie pamiętam czy zgniły czy zwykły), w trakcie wczytywania walki wczytało 2/3 graczy i się zablokowało, Ai (który prowadził pt) napisał mi na privie że robi reloga, po czym wczytało nam walkę (mi i tej 2 osobie, Ai stał ale nic nie robił). Zabiliśmy Drzewca, wychodzimy z walki i widzę że jestem w pt z Ai'em a 3 osoba stoi obok, dołączył do nas, wyskoczył mi napis że xxx dołączył do Twojej drużyny (wcześniej jeszcze był napis ze teraz ja jestem szefem drużyny), niby ok, lecimy dalej, klikam żeby szedł a tu nic, wyskakuje mi, że tylko lider może sie poruszać i takie tam, patrze nagle idziemy:) PT prowadził Ai, chociaż to ja byłem na 1 miejscu na wykresach po walce i na 1 pozycji po kliknięciu na ikonę drużyny, również tylko Ai mógł ustawić odpoczynek itp.

Starałem się jak najlepiej zobrazować całą sytuację, chociaż ciągle nie jestem pewien czy mi to wyszło:)

_________________
Mówimy NIE Pumpmasterowi pomagającemu czaszkom! :D


25 Lut 2011, o 16:11
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: Bug w drużynie?
często tak się zdarza jak jest walka i prowadzący zrobi reloga i powróci automatycznie do walki. Znaczy się serewer nie zinterpretuje tego jako ucieczki i prowadzący musi dołączyć ręcznie. Wtedy on dalej prowadzi, pomimo że stoi on na ostatnim miejscu w Pt (a osoba która pierwsza stoi to prowadzi). Coś takiego :D

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


25 Lut 2011, o 16:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 204 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron