Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Nowy Prolog 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Nowy Prolog
Serwer: S3
Nazwa postaci: Crzayzdf
Czas:
Opis:
Chyba jako pierwszy powiem wam ze jest pewien bład, niedopatrzennie lub cos co mozecie sobie nazwac jak chcecie..

Sprawa dotyczy nowego prologu , podobno był szeroko testowany a jednak jest cos na co chcem zwrocic uwage...

Thanatowi zgłosiłem jako pierwszy i opisalem , polecił napisac tutaj tak tez czynie...

Od belci i gz dostałem namiar jak zaczac nowy prolog tak tez przeskoczyłem go w pojedynke dosc szybko , a zarazem dosc długo bo chciałem sie nacieszyc wszystkim zwłaszcza nowa grafika... powiem wam jestem mile zaskoczony , chociaz co do walki z pomocnikiem profesji u barby to troszke smiechowo było, usilnie pokazaliscie ze niemozna nic trafic dopuki nie da sie ryku , coz.. ale ogolnie dosc sympatycznie , szkoda ze nie ma wiecej takich map ogolnogrywalnych..

Tak wiec zrobiłem swoj prolog, złapałem kolezanke czy tez juz robiła, napisała ze nie , wiec ja szybko zaprowadziłem , wskoczyłem do niej i odziwo przeniosło nas oboje ..

no i co wszystko super fajnie ale do czasu , w pewnym miejscu poprostu trzeba było wyjsc z party by mogła kontynuowac quest .

Image

a ja tymsamym zostałem bez mozliwosci wyjscia z mapy...

tak wiec uwazam ze jednak niedopatrzyliscie tego ze...

1. Na nowy prolog moga wejsc ludzie w nawet pełnym party
2. Moga wejsc ludzie co juz zrobili i ci co nie w jednym party
3. Podejrzewam tez ze ludzie pomagajacy sobie (swiezynki) moga utkwic w podobny sposob ze jeden przejdzie dalej a sam sobie zostanie na lodzie...

uwazam ze nalezy to sprawdziic...

zgłaszam to jako uczciwy gracz, wybacz szymdaro ze cie ubiegłem , i oczywiscie liczne na nagrode za zgłoszenie jak to tradycja nakazuje... :ugeek:


28 Mar 2014, o 03:36

Podziękowali: lisarioIII (28 Mar 2014, o 13:04)
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 17:01
Posty: 1084
Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Post Re: Nowy Prolog
Naziol to ładnie wyłapał i jest poprawione. Trzeba wgrać nową bazkę. Dzięki wielkie za zgłoszenie.


28 Mar 2014, o 14:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 250 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron