Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Usunięcie siedziby gildi 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Usunięcie siedziby gildi
Serwer: S3
Nazwa postaci: Elhap
Czas:
Opis:
[i]Witam
usunęliście mi działkę gildii a nie ma info o takiej zmianie nigdzie w grze. Chyba wypada poinformować graczy o takich zmianach ?? czytam kolejny raz zakładkę aktualności i nie ma tam nawet wzmianki o takiej zmianie. Czuję się oszukany żeby nie napisać okradziony bo poszło na siedzibę sporo platyny którą kupiłem za złotówki i nie miał bym pretensji gdyby to było moje przeoczenie ale tak nie jest . Jest jakaś szansa za odzyskanie tego czy mogę darować sobie grę aby nie dać się kolejny raz oszukać ?


24 Cze 2014, o 21:37
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: Usunięcie siedziby gildi
viewtopic.php?f=14&t=529&start=100

Zmiany 1.18


24 Cze 2014, o 21:43
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Usunięcie siedziby gildi
W takim razie po co jest zakładka aktualności w grze?? Nie ma tam nawet wspomnianych zmian 1.18 jest tylko wpis o 1.18.1 , nie wydaje się Wam to nie w porządku ?? Wiem że macie to gdzieś bo to nie Wy straciliście coś w co inwestowałem kilka lat realne pieniądze :/ ale jak dla mnie zrobiliście to celowo aby część ludzi jeszcze raz zainwestowała w to samo :( Pomijam szczegół że ja gram na stronie taern.pl a nie forum.taern.pl a w grze tak jak wspomniałem wcześniej nawet nie ma wzmianki żeby poczytać sobie na forum o tym jak chcecie wyruchać graczy :(

O obecnych zmianach daliście znać nawet na maila a o tych 1.18 to cisza bo po co informować graczy że lada moment zostaną oszukani :/

Proszę a nawet żądam przywrócenia siedziby gildii z całą zawartością skarbca, po czym możecie zamieścić info w grze to takiej zmianie i jak nie będę grał kolejne 3 miesiące to śmiało sobie ją usuniecie a nie że o zmianach dowiaduje się dopiero jak pytam co się stało z moją siedzibą bo nigdzie w grze nie ma o tym informacji.

Mam rozumieć, że przystajecie na to że okradliście mnie z czegoś co kupiłem w grze za PLN-y, nie zostałem poinformowany o zmianach w grze także postąpiliście nie w porządku .Jeśli wy nie chcecie mi pomóc poszukam tej pomocy gdzie indziej. Do zobaczenia.

polaczylam posty, uzywaj opcji "edytuj". ariaris


24 Cze 2014, o 22:31
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Usunięcie siedziby gildi
Trochę podrążyłem temat i w regulaminie gry nigdzie nie ma napisane że mam obowiązek mieć konto na forum także skoro nie napisaliście w grze o takiej zmianie oznacza to że żadnej zmiany nie ma dla tego jeszcze raz zgłaszam że jest błąd w grze i zniknęła mi siedziba gildii. Dla tego nadal czekam na przywrócenie mojej siedziby na swoje miejsce , jeśli nie to dowiem się jak inaczej mogę ją odzyskać ponieważ to co zrobiliście jest bezczelne i celowo nie poinformowaliście graczy aby wyłudzić od nich kolejne pieniądze a to już zakrawa na kryminał przy takiej skali .


25 Lip 2014, o 10:21
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Usunięcie siedziby gildi
Witam
Szanowny graczu, to o czym piszesz absolutnie nie jest błędem. Temat dotyczący wprowadzenia podatku od działek był szeroko komentowany w grze, na blogu i na forum przed wprowadzeniem zmian oraz po ich wprowadzeniu. Każdy aktywnie grający gracz mógł się o tym wystarczająco dużo dowiedzieć.
Jednocześnie regulamin gry nie nakłada na nas obowiązku informowania o każdej zmianie poprzez publikację w aktualnościach lub poprzez mailing. Co więcej, Regulamin gry stanowi:
Kod:
VI. PLATYNA
[...]
17. Usługodawca zastrzega sobie prawo do zmiany i dostosowywania elementów i usług wymienianych za daną ilość Platyny do aktualnych potrzeb Gry bez podania przyczyn. Zawsze jednak, ilość pobieranej Platyny widoczna jest u NPCa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, Gracz powinien odstąpić od wirtualnej transakcji i skontaktować się z Usługodawcą.
[...]

Mam nadzieje, że powyższe wyjaśnienia okażą się pomocne.
Pozdrawiam,
HM


26 Lip 2014, o 00:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 183 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron