Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Złote perpetum mobile xD 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 24 Kwi 2013, o 16:16
Posty: 10
Miejscowość: Świecie
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Magiiiiii
Post Złote perpetum mobile xD
Serwer: S7
Nazwa postaci: Magiiiiii
Czas: Pojecie względne jakies 3 piwa temu :)
Opis:
Witam



Ponieważ wykupione skrzynie w depo dla mnie to za mało założyłem sobie paru nobkow ( postacie poniżej 5 levela ) . Wykorzystuje je tylko jako dodatkowe magazyny ( dysponuje np. kolekcja dziwacznych i czasami kuriozalnych przedmiotów które często zostają po questach ) . Posiadam wykupione konto premium . ( daje mi to udźwig 1000 w plecaku ) Czasami mam za dużo jedzenia i wkładam je do nobka . Kiedyś bez problemu ( około 8 miesięcy temu ) moglem do nobka wlozyc 1k jedzenia i nie było problemu . Załaduje do niego 1k towaru niestety po relogu w plecaku znajduje sie 900k towaru albo 800k w tym momencie nie jestem w stanie tego sprawdzić ani przetestować ( reszta wraca do depo ) . I teraz sytuacja . Włożyłem do nobka 1k jedzenia wyszedłem z depo i udałem sie do konwojenta . Sprzedawałem graczowi jedzenie 2x po 500 sztuk , przy drugiej transakcji pieniądze wskoczyły do mnie a jedzenie cale 500k zostało w plecaku u mnie . Reka Midasa pomyślałem no w ten sposób to ja zawsze będę najedzony i jeszcze jakieś zaskórniaki mi zostaną na piwo w karczmie Lesgara xD .... Oczywiście szybko wyjaśnieniem sytuacje z kontrahentem tylko sie uśmialiśmy .


Pozdrawiam serdecznie Magiiiiii ( 6 i )

_________________
Serwer : Ostlor
Jedyna stała i niezmienna rzecz w życiu to .......... zmiana .
Yijing, Chińska Księga Przemian


22 Sty 2015, o 03:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 294 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron