Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 GM kwestionuje decyzje supportu 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lip 2015, o 18:55
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post GM kwestionuje decyzje supportu
Serwer: S3
Nazwa postaci: Fikszyn
Czas:
Opis:
Kilka dni temu złożyłem do supportu problem z zleceniem na sztabę problem i odpowiedz podaje ss poniżej.

http://screenshot.sh/mFcQtUDI7gjFH a jeszcze niżej 2 linki zawarte w zgłoszeniu
http://screenshot.sh/n8eeoVyNNOwrb
http://screenshot.sh/mMxLmnz95MQ6t

Od otrzymanego rozpatrzenia problemu przez Nazgulla musiałem uzbroić się w cierpliwość żeby spotkać GM online w końcu się udało i po 4 dniach od momentu zgłoszenia proszę niejaką Panią Bluesoul o wypełnienie woli supportu. Bluesoul prosi mnie o zrobienie jej ss z decyzji oraz pyta czy posiadam pozostałości nie wykonanego zlecenia oczywiście że latałem z pełnym plecakiem sztab bo spodziewałem się że takie będą procedury. W dalszej dyskusji z Gm dowiaduje się że nie pożądane wylogowanie z gry to nie jest kick i to nie jest problem gry bo od dłuższego czasu nie było problemow na serwerze. Więc proszę o wyjaśnienie mi pojęcia kick. Ponadto domagam się wyjaśnień dlaczego Pani Bluesoul instruuje mnie jak mam pisać zgłoszenie które jej osobiście nie dotyczy i jakim prawem wobec tego próbuje mi dyktować zdania którymi mam się zwrócić do supportu. Czy to nie jest przekroczenie uprawnień?
http://screenshot.sh/ovYNQb7tInjAp Tu jest część rozmowy w której szanowna Pani podważa decyzje swojego kolegi i instruuje mnie jak mam pisać zgłoszenie :D
W dalszej części dochodzi do tego że zostałem napakowany w plecak katalizatorami które nie były tematem sporu no i w końcu zwrócona mi sztabę. Z racji tego że doręczono mi ją z nadwyżka czyli katalizatorami poprosiłem żeby to wszystko zostało zabrane gdyż nie chciałbym ze strony administracji być posądzony o wyłudzanie dodatkowych korzyści. Z wielkim oporem wszystko zostało wyczyszczone o co prosiłem, jednak nie rozumie dlaczego osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem decyzji swoich kolegów ma tendencje do kwestionowania ich, pełni taką funkcje?. Kwestia nie jest wyjaśniona i dopełniona jak należy prosta sprawa musiała się skończyć spektakularnym publicznym ukaraniem mnie dlatego ze GM kwestionował decyzje kolegi i napisałem o tym na czacie. Tworzycie alternatywe w której pod żadnym pozorem Administracja nie toleruje słów krytyki i prowokuje takie sytuacje, czy tak ma wyglądać ta gra?


14 Lip 2015, o 20:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: GM kwestionuje decyzje supportu
Napiszę tylko tak: GM ma prawo poprosić o dodatkowe wyjaśnienia. Support nie jest nieomylny i niekiedy, przy ograniczonej informacji może podjąć decyzję obarczoną błędem. I błąd ten wynika np. z braku wszystkich informacji podanych w zgłoszeniu lub informacji wprowadzających w błąd. Tak było w tym przypadku - napisałeś, że zostałeś kicknięty, co sugerowało że ktoś z Ekipy Cie kicknął. A tak nie było.


14 Lip 2015, o 20:56
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: GM kwestionuje decyzje supportu
Dzięki HM ale nie interpretowałem tego jako kick przez kogoś z Ekipy... Owszem GM ma prawo prosić o dodatkowe wyjaśnienia ale czy nie powinien najpierw poprosić o nie mnie, jako że ja podjąłem taką decyzję? Może miałem odpowiednie przesłanki aby tak napisać... W każdym razie wyciągnę wnioski i dostosuję się w przypadku kolejnych takich zgłoszeń :)

_________________
Image
Image


14 Lip 2015, o 21:09

Podziękowali: Heavenmaker (14 Lip 2015, o 21:15)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lip 2015, o 18:55
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: GM kwestionuje decyzje supportu
W 1 poście w którym to zarzuciłeś mi że przekłamałem rzeczywistość co do kwestii kicka to może Ci wyjaśnię, chociaż napewno tego nie przyjmiesz gdyż jesteś stroną i będziesz bronił koleżanki dlatego twój post był atakiem na moją osobę i zaraz po tym przyszło sprostowanie że jednak Pan nazgull zrozumiał to inaczej niż ty. Jeżeli było coś do wyjaśniania to powinien to zrobic GM z supportem ja dostarczyłem dokument i oczekiwałem zrealizowania postanowień supportu dyskutowanie ze mną decyzji supportu nie wniosłoby tak naprawdę nic do sprawy.
Wytłumaczę Ci zatem tego kicka dlaczego to tak ująłem. Uczono mnie ze nic nie dzieje się samo i logując się do gry masz możliwość wylogowania się, więc klikając opcje wyloguj się wysyłasz informacje do serwera że opuszczasz grę jeżeli takiej opcji nie naciskasz to takiej informacji nie wysyłasz , a jeżeli mimo wszystko się tak dzieje to jest to zjawisko nie pożądane i coś miało na nie wpływ bo to nie jest Paranormal activity i dlatego sobie pozwoliłem nazwać to kickiem bo ja nie wysłałem informacji do serwera żeby opuścić grę a jakaś siła sprawiła że mnie z niej wywaliło. Sprawę opisałem rzeczowo i dołączyłem screeny na których widać całą sytuacje zlecenie wykonane brakuje komponentów i do zakończenia zlecenia 10 minut.
Napisze Ci więcej na zgłoszeniu w którym skierowałem do supportu poprosiłem o zwrot sztaby Nazgull odpisał treśc jest widoczna na screenach więc nie trzeba cytować chodzi o zwrot sztaby. Bluesoul dodaje mi do plecaka katalizatory każe iść oddać zlecenie kiedy jej komunikuje że nie mogę otrzymać sztaby mówi to napisz Nazgulowi że sie nie da w dalszej rozmowie dochodzi jednak do tego że się da i dostaje sztabę z nadwyżką katalizatorów o czym już pisałem popatrz ile razy zostałem wprowadzony w błąd przez tą osobę.
http://screenshot.sh/ovW4i0JUJVC9P
Na żadnym etapie zgłoszenie nie poprosiłem o zwrot katalizatora po raz kolejny zostałem wprowadzony w błąd i kolejny dowód na to że Bluesoul nawet nie starała się tego przeczytać ze zrozumieniem
http://screenshot.sh/oAiFw0RUEKNKd naprawde chcesz tego więcej gdybym nie kazał tego usunąć zostałbym wmanewrowany o wyłudzanie katalizatora .
Decyzja supportu nadal nie została zrealizowana.


15 Lip 2015, o 07:24
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lip 2015, o 18:55
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: GM kwestionuje decyzje supportu
Temat zamykam kwestia została uregulowana.


15 Lip 2015, o 08:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 128 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron