Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Exp 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 13 Kwi 2011, o 14:38
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Exp
Czesc mam druida i nie wiem na czym expic mam 22lvl prosze o pomoc na czym expic samemu


13 Kwi 2011, o 14:39
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 14:24
Posty: 14
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Exp
Moim zdaniem idź na M2 i wykonuj zlecenia na wilki najlepszy sposób 8-) dla mnie oczywiście albo zadania :P

_________________
FireBoss : s2 36 lvl
VdMajster : s2 19 lvl
Image


13 Kwi 2011, o 15:39
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2011, o 21:09
Posty: 10
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp
Też mam taki dylemat.
Ciężko expi się samemu druidem na tym LVL. Sam mam lvl 21 i mam dylemat gdzie expić.
Próbowałem na s2 i powiem szczerze że w pojedynkę idzie bardzo ciężko nawet jeśli bijesz 1 wilka.
Najlepiej jest (moim zdaniem) znaleźć sobie fajtera(MO, albo jakiś fizol) na ZAMEK i bić grupki po 2,3 .


13 Kwi 2011, o 21:30
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011, o 17:25
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Exp
Parasino

Ja gram Druidem już mam 27 lvl :) Expiłam na zadaniach, zleceniach oczywiście w niewielkich grupach, najlepiej idź na zamek exp tam, chętnie osoby szukają druida do Grupy ty tylko leczysz, bufki dajesz no i osy itp. Exp sam leci to jest moim zdaniem najlepszy sposób na twój poziom. A jak wbijesz 30 lvl Korzenie ! i Instancję :) Wieża, Duszki.


13 Kwi 2011, o 21:53
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Exp
Poradniki raczej nie są miejscem na takie pytania. Temat przeniosłem do stosownego działu.

@topic
do 30-35 na zamku
od 30-35 możesz biegać na wszelkie instancje typu:
wieża, duchy czy smok
lub też zabijać grizzly / smocze sługi
od 40-45 możesz chodzić na ducha zamku i tam już zostaniesz na baaardzo długo :)

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


14 Kwi 2011, o 00:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Exp
Bubelage, dobrze piszesz, ale to jest metoda expienia dla innych profesji niz druid. Dla druidow wprawdzie jest podobnie, ale ja preferowalam inny sposob i mysle, ze dobrze mi szlo :P

20-30 lvl exp na zamku, najlepiej w parze z jakims VD (tylko lecz i dawaj zrodlo, a VD jak bedzie podkradal mane to rzadko bedziecie musieli chodzic na odpoczynek)

30+ jak tylko uzyskasz korzenie mozesz probowac robic zlecenia na tygrysy (od Wilczego), mozesz tez sie zaczac wybierac na bossy, ale nim sie wybierzesz na smoka musisz miec korzenie na minimum 5 i na tyle hp by Cie smok w pierwszej turze nie zabil :P

Na poziomie 40+ praktycznie juz tylko smok, duch zamku i zlecenie na misie.

Pamietajcie, ze do druida trzeba miec cierpliwosc, ale to wszystko sie wam pozniej oplaci :)


14 Kwi 2011, o 07:05
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron