Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Problem z TS 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Gru 2016, o 14:54
Posty: 5
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Geetz
Odpowiedz z cytatem
Post Problem z TS
Serwer: Ostlor
Nazwa postaci: xyz
Czas:
Opis:
Nie wiedziałem, do którego działu kwalifikuje się ten problem, więc napiszę tutaj. Sprawa wygląda następująco: jestem świeżo po instalacji programu Team Speak 3. Gdy jednak próbuję go uruchomić, ten crashuje, wywala okienko z informacją, że mogę przesłać błąd programistom i zamyka program. Stwierdziłem więc, że przeinstaluje TS'a na nowo i spróbuję jeszcze raz - efekt ten sam. No to sięgnąłem po starszą wersję. Wziąłem na chybił trafił - 3.1.10. No niestety, ten sam problem. Wziąłem więc jeszcze starszą, mianowicie 3.1.1. I tutaj już klient programu bez problemu działa, jednak z taernijskim serwerem połączyć się nie mogę, bo wymaga on nowszych wersji programu. Nie mam pojęcia co zrobić, żeby to zadziałało. Miał ktoś podobny problem, coś wie w temacie?

PS. Korzystałem z tego programu przez kilka miesięcy blisko rok/pół roku temu. Teraz wróciłem, odinstalowałem go i zainstalowałem na czysto. Nie działa.


18 Gru 2018, o 18:30
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 11 Gru 2016, o 14:54
Posty: 5
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Geetz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problem z TS
Do kosza, chwilę po napisaniu posta znalazłem rozwiązanie, chociaż niezbyt satysfakcjonujące. Gdyby ktoś kiedyś miał podobny problem - ja musiałem zainstalować starszą wersję, na ten przykład 3.1.1. Dostosowałem sobie w niej ustawienia tak, jak mi odpowiada i zaaktualizowałem program do najnowszej. W ten sposób TS3 crashuje mi tylko po wejściu do opcji, ale zawsze lepiej jak w ogóle można korzystać.


18 Gru 2018, o 18:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 176 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron