Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Krzyk w Górach 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2011, o 10:45
Posty: 9
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Krzyk w Górach
Po rozmowie z Larsem dotarlismy w gory, obok nas stalo 3 przeciwnikow (gorski ork,szaman, i jeszcze jeden ork) wszyscy od 48 do 50 levela,po pierwszej turze walki sie wycofalam i dalam odpoczynek.Po odpoczynku wiem napewno że wszystkie wskaźniki "HP,Kondycja i Mana mialam na 100%. W momencie kiedy sie ruszylam Orki znowu mnie zaatakowaly ale nie udalo mi sie uciec z walki ponieważ wszystkie wskaźniki ustawione były na 50%,wiec musiałam polec. Po śmierci trafilam do szpitala w Trentis, ale o dziwo moje wskaźniki po przebódzeniu byly na 100%. Ale i tak straciłam 6000Hp i 2200zł.
Na dowód dołanczam zrzót ekranu wykonany zaraz po przebudzeniu w Trentis. Jeżeli to drobniutki błąd to gratuluje.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


18 Maj 2011, o 11:06
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Kwi 2011, o 02:59
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Krzyk w Górach
Jest to blad ktory byl juz kiedys opisywany - tzw. chodzenie z ogniskiem. Pokazuje nam 100% hp i many kiedy tak naprawde te wskazniki sa nizsze. Popatrz na czat boczny - przed sama smiercia jest wyraznie napisane "Druzyna rozpoczela odpoczynek" - ale nie ma ze zakonczyla. A powinno byc jezeli nastapil ruch i przeciwnik zaatakowal. Dlatego trzeba uwazac na czat boczny - jezeli po zakonczeniu odp lazimy z ogniskiem kolo nog a na bocznym nie wyswietla ze odpo sie zakonczyl - wtedy relog bo mozemy sie zdziwic niezle w walce.

_________________
If I charge, follow me. If I retreat, kill me. If I die, revenge me.


18 Maj 2011, o 11:15
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Krzyk w Górach
Po prostu ladowanie hp/many/kondy takie jak my widzimy w trakcie odpoczynku w rzeczywistosci odbywa sie zupelnie innaczej. Ty widzisz jak to wszystko sie powoli laduje, ale to tylko animacja, a tak naprawde za ten czas nic sie nie dzieje. Dopiero jak zakonczysz odpoczynek serwer dostaje wiadomosc ile czasu odpoczywales, oblicza ile hp/many/kondy Ci dorzucic i dopiero wtedy to dostajesz. Byles po prostu szybszy od serwera :) Gratuluje :)


18 Maj 2011, o 13:07
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Krzyk w Górach
to samo się dzieje przy odpoczynku na areniei wyjsciu jest git do 1 walki a w walce zonk i jest mniej hp.


18 Maj 2011, o 13:22
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Krzyk w Górach
Mystheria dobrze to opisała, musiałaś paść ofiarą jakiegoś laga... Ten błąd akurat jest mi doskonale znany, bo sam go razem z Mistem opisywałem i zapewniam, że został naprawiony :) Lag, nic więcej, ale widzę, że czujność zachowałaś :)

Co do przenosin do Trentis - nie wiem jak jest w wypadku normalnej lokacji (Ty miałaś instancję), ale jeśli przenosi do Trentis tylko przy Krzyku, to nie jest źle (i tak Lars przenosi ponownie), ew. można zmienić na Karczmę. Wracanie spod Kemenak mogłoby być jeszcze nieco chyba uciążliwe...

No ale jeśli zawsze - bug i do naprawy :)

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


18 Maj 2011, o 13:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 197 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron