Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Zatrzymanie wczytywania 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 17:02
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zatrzymanie wczytywania
Ale przecież do tej pory było ok, a tu nagle 30% graczy nie może się logować i ma IDENTYCZNY błąd?


30 Maj 2011, o 20:43
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Zatrzymanie wczytywania
Ja widzę 4 graczy nie 30% :) Stawiam na to, ze było jakieś przycięcie łącza w momencie jak wczytywaliście grę. Plik nie wczytał się do końca a u was w systemie taki niewczytany się zagniedził. Czyszczenie pamięci podręcznej czasem z niewiadomych przyczyn nie pomaga na takie przypadki. Mi zawsze jednak pomagał restart kompa. Zobaczcie co będzie jutro.

Nie potrafię wam niestety pomóc. Wgrałem jeszcze raz te pliki, na których wiesza się wam wczytywanie i zmieniłem wersję plików do pobrania. Więcej już nic nie jestem w stanie zrobić. U mnie nie potrafię wywołać tego błędu jak bym się nie starał.


31 Maj 2011, o 02:35
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 17:02
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zatrzymanie wczytywania
Mozilla i IE nie wypaliły, o dziwo Google Chrome odpaliły grę... :o


31 Maj 2011, o 07:27
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2011, o 14:07
Posty: 85
Miejscowość: Krk
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Zatrzymanie wczytywania
No u mnie narazie niestety nic nie pomogło, zostaje gra w pracy i czekanie az sie samo naprawi :P Ale dzięki Drygu za zainteresowaniem się tematem :)


W końcu sie udało uruchomić. Po wyłączeniu zapór windowsa google chrome dało rady, mozilla dalej nie.


1 Cze 2011, o 09:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 205 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron