Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Ban z niewiadomych przyczyn 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2011, o 14:03
Posty: 2356
Podziękowano: 161 razy
Otrzymanych podziękowań: 256 razy
Post Re: Ban z niewiadomych przyczyn
Ale wlaśnie chodzi o to, że nie klikałem, żeby usilnie dołączyć do grupy walczącej.
Poczekałem, aż niektórzy z teamu padną, po czym do teamu wbił skopa, a po chwili ja.
I gdy ustawiłem swoje ataki to przywitał mnie komunikat "utraciłeś połączenie z serwerem".
A skopa już miał problemy z pierwszą walką z wendigo, kiedy nawet nie wiedział, że padł.


19 Cze 2011, o 13:48
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ban z niewiadomych przyczyn
Chciałabym tu wybronić gracza Scorpius, gdyż on był tym kolegą, z którym wybrałam się na exp na zimowe orki. A z racji tego, że Dev powiedział nam o Wendigo (spotkaliśmy się w Wąwozie), to chcieliśmy zobaczyć go "na żywo". Gracz Scorpius cały czas trzymał się z boku, nikomu nie wadząc i nie przeszkadzając.
Pretensje można mieć do graczy: John Town i Jojuś, bo to oni na upartego stali przy samym Wendigo.
Co do Gakasa, chodziło o to, że w grp bijącej Wendigo Fryzjerr sobie nie radził, wiec wezwano na pomoc jego.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


19 Cze 2011, o 14:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2011, o 09:47
Posty: 110
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Ban z niewiadomych przyczyn
To skąd wiedzieli, że się nie da dołączyć? Przestań bronić Niobe bo kręcisz i wprowadzasz zamęt. Nie powiesz do końca co robiłaś tam z kolegami i czemu Skopa miał zlagowaną walkę. Tylko rzucasz ss i wyrażasz opinię. Tu fakty są potrzebne a nie jakieś oburzenia...


19 Cze 2011, o 16:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Ban z niewiadomych przyczyn
Absolutnie wypraszam sobie takie pomówienia. Ja tu nic nie wymyślam ani też nic nie kręcę. Jestem od tego bardzo daleka.
SS dałam dlatego, że byłam tam od początku, a mając na uwadze ostatnią awanturę o Wendigo właśnie, to ktoś poprosił Krambixa o przybycie, żeby kolejnej burdy uniknąć... . Oni bili Wendigo, a ja z kolegami zimowe orki.
Od początku Walki z Wendigo był Skopa, Dev i Filip i chyba Fryzjer. Potem zaczęły się inne osoby pojawiać, stawać za blisko walczących stąd te lagi. A skopa napisał do Inexxa, przyszedł GM i ban, ban i do widzenia. Dlatego zrobiłam ssy, by prześledzić kto tam faktycznie bił. Tak to było. Więc gdzie niby kręcę? -.-

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


19 Cze 2011, o 16:40
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2011, o 09:47
Posty: 110
Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Ban z niewiadomych przyczyn
Powtórzę jeszcze raz. Przedstaw fakty.
Czy umiesz wskazać winnego który spowodował lagowanie walki?


19 Cze 2011, o 16:52
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011, o 20:48
Posty: 1556
Miejscowość: Konin
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Post Re: Ban z niewiadomych przyczyn
Fakty są takie. Nikt nie potrafi tego zrobić. Bany są rzeczywiście bardzo wątpliwe.
Sytuacja jest w trakcie wyjaśniania, a takie obrzucanie się błotem nic nie da. Peace & love

Gracze zostali odbanowani. Otrzymają 100 platyny w ramach rekompensaty i gorące przeprosiny administracji.
Oby nie powtarzały się takie sytuacje w przyszłości, nowe update raczej uniemożliwią to :)
Temat zamykam

_________________
Image

Surowe prawo, lecz prawo.

"Wolę być nienawidzony za to, kim jestem, niż kochany za to, kim nie jestem."
- Kurt Cobain


19 Cze 2011, o 16:55
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 151 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron