Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Okłamywanie użytkowników 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 09:16
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Okłamywanie użytkowników
Nie wiem po co to robicie ale to raczej utrudnia grę.
1.Na początku przy tworzeniu postaci napisaliście że siła wpływa tylko na obrażenia od broni białej, co jest zwykłym kłamstwem, bo jak się jest łucznikiem to siła wpływa także na obrażenia dystansowe.
2.Barbarzyńca ma zdolność ataku dwuręcznego. W wymaganiach napisane jest tylko że trzeba mieć wolną drugą rękę, co też jest kłamstwem gdyż wymagana do tego broń to nie może być na przykład kastet czy inne bronie na ręke.


30 Cze 2011, o 09:22
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Okłamywanie użytkowników
1. Ok, to może błąd. W parametrach jest napisane tak jak powinno być. Ale nie wyskakuj tak od razu, tylko napisz, że jest błąd, a nie, że kłamiemy.
2. No kastetów nie można. Wolna druga ręka tj.: Bronie dwuręczne (Młoty, Topory, Siekiery, Miecze), Bronie Jednoręczne (Młoty, Topory, Siekiery, Miecze), ale bez tarczy. Takie bronie jak: Łuki, Jednoręczne z Tarczami oraz wymienione tutaj kastety zajmują obydwie ręce. Jakim cudem kastety zajmują obydwie ręce? Otóż to są kastety, a nie kastet[-]. Nie zakładamy jednego kastetu, tylko dwa kastety. Mamy w tedy zajęte obydwie ręce + nie jest to broń ewidentnie wyglądająca jak: Młot, Topór, Siekiera, Miecz. Nie ma rękojeści, ostrza, w toporach drewnianych trzonka. Więc kastetem nijak nie da się tego zrobić.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


30 Cze 2011, o 09:48
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Okłamywanie użytkowników
1. Racja. Zmieniłem opis do siły. Dzięki za zgłoszenie.
2. Opis skilla + grafika skilla + klasa barbarzyńca wydaje mi się dawać dość jasny przekaz do czego służy ta umiejętność. Nie wiem czy jest sens zamieszczania takich informacji. Jak mielibyśmy to opisać? "Nie dotyczy łuku oraz kastetów" albo "działa tylko z mieczem, toporem, kijem,młotem "? Jesteś pierwszą osoba, która źle to zinterpretowała.


30 Cze 2011, o 11:58
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 174 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron