Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Za co tak duży knebel 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 28 Cze 2010, o 16:03
Posty: 100
Miejscowość: wałbrzych
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Za co tak duży knebel
Witam wszystkich i powie mi ktoś za co tyle minut knebla dostałem jak słyszałem od innych testerów i reszty to przesada sami zobaczcie

13:53 hary123[76]: tak to jest jak dają nieogarów na te stanowiska i napewno jakies mobki
13:53 Ashok[38]: 1440 min
13:53 Ashok[38]: ehh
13:53 Sandiii[44]: skonczcie oki...
13:53 Sandiii[44]: nie umiecie sie zachwywac i ale ze kneble dostajecie...
13:53 LordOfFist[68]: Hary coś ci wczoraj napisałem więc przestań jęczeć
13:53 Sandiii[44]: zachowywa*
13:54 hary123[76]: lord siedz ciho lepiej
13:54 hary123[76]: i se exp
13:54 Woltomir[34]: uwieliśmy?
13:54 Woltomir[34]: heh
13:54 IxxI[71]: 1 osoba do 50 lvl na ducha zamku
13:55 hary123[76]: heh
13:55 Minotarł[32]: WITAM WSZYSKICH
13:55 Conrad[70]: nie wystarczy jak się ze swoimi znajomymi przywitasz na priv?
13:55 ExstazyVD[48]: co ty taki zły?
13:56 ArBuS[50]: LORD A TY CZUJESZ SIE LEPSZY ze dostales moda ??? czy ci sie w dupie juz je....
13:56 Woltomir[34]: gdzie moge kupić lepsze rzeczy oprucz u kowala i miasta druidów??
13:56 Sandiii[44]: knebel
13:56 Sandiii[44]: ale nie mkej pretensje teraz:)
13:56 IxxI[71]: Woltomir w kemenak
13:56 Conrad[70]: bo global nie powinien być od tego żeby się 2 czy 3 osoby witały... podonie, jeśli macie problemy do Lorda to piszcie na priv
13:56 hary123[76]: o arbus wszystkim modom sie jebie bo czują ze są jzu lepis niz my
13:56 Woltomir[34]: a gdzie jest kamenak?
13:56 Szczepaan[52]: ooo sandał
13:56 Sandiii[44]: i kolejny
13:57 ArBuS[50]: ano i to jest prawda
13:57 SERVER: KNEBEL: hary123: 1400 min
obraza, spam


3 Lip 2011, o 14:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Za co tak duży knebel
Obraza Administracji.
Pkt regulaminu
Cytuj:
- obraza i/ lub poniżanie Administracji / Graczy

Tekie rzeczy są wysoko karane.

Cytuj:
* Obraza, poniżanie (30/60/1440 minut)
Sankcji podlega ten, kto używając słów / wyrażeń / porównań / zwrotów / cytatów / metafor mających w swej istocie znaczenie obraźliwe / wulgarne / godzące w elementarne zasady dobrego wychowania i współżycia społecznego.


3 Lip 2011, o 15:43
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Za co tak duży knebel
hary123 napisał(a):
13:53 hary123[76]: tak to jest jak dają nieogarów na te stanowiska i napewno jakies mobki
Nastapiła nowelizacją Regulaminu Gry, ogłaszana na wszystkich serwerach (z którą najpewniej nie łaska było się zapoznać).



Skoro otrzymałeś taką sankcję, najwidoczniej naruszyłeś następujące punkty regulaminu:
Regulamin Gry napisał(a):
- obraza i/ lub poniżanie Administracji / Graczy
- Za podważanie autorytetu administracji rozumie się: publiczne ośmieszanie / krytykanctwo decyzji / postanowień przez nich powziętych lub też kpina / docinki / sformułowania obraźliwe w związku z tym.

- sankcji podlegają wypowiedzi Graczy, które w swej istocie stanowią podważanie autorytetu Administracji na którymkolwiek z ogólnodostępnych chatów.




A tu wyjaśnienie dlaczego tak a nie inaczej, również dostępne w regulaminie:
Regulamin Gry napisał(a):
Gracz ma prawo posiadać odmienną opinię / obiekcje dotyczące nałożonej na danego gracza sankcji, lecz zobowiązany jest do wyjaśniania / rozpatrywania jej (ich) wyłącznie na chacie prywatnym podczas rozmowy z członkiem Administracji, nigdy zaś na którymkolwiek z chatów ogólnodostępnych.


Teraz już chyba wszystko jasne.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


3 Lip 2011, o 15:52
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Za co tak duży knebel
Nie popieram wysokich kar za obrażanie administracji. Ja za takie wykroczenia wcale nie daje kar chyba, że ktoś bardzo przegina. Moim zdaniem takie kary tylko bardziej nakręcają graczy przeciwko modom.

Z drugiej strony:
Czemu doczepiliście się tak do Lorda? Modzi to są zwyczajni gracze, którzy pomagają pilnować porządku na czacie. Biorą na siebie dobrowolnie dodatkowe obowiązki aby wszystkim graczom grało się lepiej. Do tego dużo graczy z dnia na dzień takiego biednego moda przestaje lubić. Tylko dlatego, że stał się modem. Nie jest przyjemne wysłuchiwać pod swoim adresem bezpodstawnych oskarżeń.

Dajcie żyć tym biednym modom.

[EDIT]Jeszcze taki mały apel: jeżeli widzicie, że jakiś gracz zupełnie bez powodu przyczepia się do kogoś z administracji i nie ma racji nie siedźcie cicho tylko powiedzcie to. (Tylko nie w formie "eee ch... odp....l się od moda" :mrgreen: ) Uwaga od bezstronnego gracza może rozjaśni mu umysł :)


3 Lip 2011, o 16:45

Podziękowali: SamoZuoo (3 Lip 2011, o 16:46)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2010, o 11:03
Posty: 904
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: LaFuria
Post Re: Za co tak duży knebel
Knebel został dany na tak długi okres gdyż gracz nagminnie wyzywał i obrażał nie tylko mnie ale wszystkie osoby zajmujące się pilnowaniem porządku na czacie.

Wczoraj rozmawiałem z nim na prv pomimo wielu wyzwisk, oszczerstw oraz wulgaryzmów nie dałem knebla. Sadziłem że wszyskto zostało wyjaśnione i owa sytuacja się już nie powtórzy.
Dzisiaj podobne wyzwiska jakie miały miejsce wczoraj na prv poleciały na głównym i dlatego postanowiłem dać tak długiego knebla.

W dodatku gracz posiada kilka kont i po kneblu na jednym wszedł na drugie, następnie na trzecie i w dalszym ciągu nie potrafił opanować nerwów.

_________________
------------------------------------------------------------------------------
Image


3 Lip 2011, o 17:10
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Za co tak duży knebel
Knebel słuszny.
Wszystkie powody chyba drygu podał. :P
Się uczepiliście tych modów i gm'ów, a my chcemy Wam pomagać. *bezradny*

*****************************************

Xyz wiedziała, że ten urywek będzie na forum, wiec mu pomogła. :mrgreen: ( Sry nie mogłem sobie darować :D )

Cytuj:
13:56 Woltomir[34]: gdzie moge kupić lepsze rzeczy oprucz u kowala i miasta druidów??
13:56 IxxI[71]: Woltomir w kemenak


Jako że knebel słuszny zamykam ;)
~~Pirek

_________________
Image - by Xarxas


3 Lip 2011, o 17:35
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 229 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron