Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Odwołanie od bana 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lip 2011, o 21:54
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie od bana
Serwer: S2
Nazwa postaci: Lacocaine
Czas: 14:14
Opis:
Dlaczego dostałem bana za kogoś kto oddał dobrowolnie konto a teraz chce je odzyskać bo ktoś mu nabił lvl czy to jest uczciwe ?? Kto by dał pasy o tako komuś bez żadnych dowód czy pośredników to jest śmieszne.Dostałem bana za to ze wziołem od kogoś konto które oddał dobrowolnie WTF??jest w tym jakaś logika? czyli co mogę oddać komuś swoja postać i jak mi nabije z 50 lvl to bez problemu ją odzyskam z tego co rozumiem...Bez przesady ktoś poświęca czas na grę a potem postać jest mu odbierana bądź dawany jest ban to jest trochę bez sensu...

Proszę o poważne podejście do sprawy...[/i]

viewtopic.php?f=119&t=7666 link do bana


17 Lip 2011, o 11:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Primo - nikt normalny nie odwołuje się tego samego dnia, którego nastąpiła kradzież. Nie zdążyłeś nabić mu wtedy żadnego lvla, a jeśli nawet, to były to ilości śmieszne.

Secundo - bardzo ciekawe logi wymian. Pozwól, że zademnonstruję:
Cytuj:
0. 16.07.11 09:36 - Gladiatuss(49000g//0p) - FeNoMeNXXD(0g//0p)
1. 15.07.11 23:25 - Gladiatuss(0g/Meteorytowy Bijak(4),Inhibitor turkusowy(1),Ścięgno z psioka(3),/0p) - SKLEP(1141g//0p)
2. 15.07.11 23:25 - Gladiatuss(0g/Pantalony Wzmocnienia i Nadnaturalnej Mocy,Ćwiekowany pas Czarów i Mistrzostwa,Wysokie Buty Magii i Życia,Tytanowy Kostur Proroctw i Czarnoksięstwa,Pierścień Wzmocnienia i Gada,Rękawiczki Mistrzostwa i Czarów,/0p) - SKLEP(48046g//0p)
3. 13.07.11 18:24 - Gladiatuss(16000g/"Czengsvesy"Skórzana Zbroja Czarnoksięstwa i Skały"Martumal""Arcanscape II""Maiarot"Kryształowa Flasza Mniejszego Życia(1)/0p) - Agoss(0g//0p)
4. 13.07.11 18:22 - Gladiatuss(0g/null/0p) - DEPO(0g/Inhibitor turkusowy(1)/0p)
5. 13.07.11 18:22 - Gladiatuss(0g/null/0p) - DEPO(0g/"Czengsvesy"/0p)
6. 13.07.11 17:22 - Gladiatuss(0g/Fragment Miecza Lwa i Krzepy,Skóra Pająka(11),/0p) - SKLEP(265g//0p)

Posprzedawał rary nie dostając żadnych w zamian... Do tego sprzedał inhibitor? Kogo chcesz zrobić w balona? A spójrzmy na gracza Agoss...
Cytuj:
21. 13.07.11 18:27 - LaCocaine(0g//0p) - Agoss(16000g//0p)
22. 13.07.11 18:27 - LaCocaine(0g//0p) - Agoss(0g/Skórzana Zbroja Czarnoksięstwa i Skały"Czengsvesy""Martumal""Maiarot""Arcanscape II"Kryształowa Flasza Mniejszego Życia(1)/0p)
23. 13.07.11 18:24 - Gladiatuss(16000g/"Czengsvesy"Skórzana Zbroja Czarnoksięstwa i Skały"Martumal""Arcanscape II""Maiarot"Kryształowa Flasza Mniejszego Życia(1)/0p) - Agoss(0g//0p)

I tu Cię mamy. Przekazałeś sama sobie przedmioty i złoto przez pośrednika. Uważamy, że nieświadomego, więc nie banujemy. Tak nie postępuje osoba, która legalnie zdobyła konto... Próbowałeś nas zmylić, ale Ci się nie udało. Przegrałeś, przykro mi.

A, i zapewniam, że podeszliśmy do sprawy baaardzo poważnie - między innymi dlatego tak długo to trwało.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


17 Lip 2011, o 11:36
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 14 Lip 2011, o 21:54
Posty: 8
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
jak mi oddał konto to mam prawo robić co mi się podoba chyba nie??żałosne to po co bym brał jego konto jak bym nie mógł z nim robić co chce po to go wziołem?i dlaczego piszesz ze konto skradzione na takiej podstawie ze sprzedałem jego eq? robię to co chce z MOIM KĄtem. Pozatym po co cytujesz tranzakcje skoro stwierdziles ze skradlem to konto to podaj mi dowody typu jakies filmiki/zdjecia/badz jakiegos moda ktory w tym towarzyszył nie opierasz sie na jakiś tranzakcjach trochę śmieszne... wiec proszę o odbanowanie mojej postaci gdyż był to niesłuszny ban -.- jesli uwazasz żeslusznie zbanowałesmi konto okey alepodaj dowody na ktorych masz razcje... nie na podstawie postu 7 latka ktoremu zamanilo sie odzyskac postaci -.-


Sry za brak poprawnej polszczyzny ale bez polskich znakow pisze sie szybciej :D


17 Lip 2011, o 11:56
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Odwołanie od bana
Dowody podałem - zachowanie jest lepsze od słów. Nie masz argumentów więc "mogę robić co chcę"? Pośrednik, szybkość złożenia odwołania... Słowem, wszystko co podałem niezbicie wskazuje na winę.
Temat zamykam, bo widzę, że argumentów, poza "robię co chcę" brak.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


17 Lip 2011, o 12:07
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 230 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron