Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 S3 Katooo Nie otrzymałem platyny 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 08:10
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post S3 Katooo Nie otrzymałem platyny
Serwer: S3
Postać związana z kupnem: Katooo

Witam...
Ostatnio zrobiłem 2 przelewy na 500 platyny każdy, osobiście płaciłem w Banku Spółdzielczym, żona natomiast drugi zapłaciła w PKO...Problem polega na tym, że jeden przelew dotarł i dostałem 500 platyny, jednak drugi już nie, a mija tydzień od czasu kiedy wysyłaliśmy przelewy...
Można to sprawdzić co się stało, bo wydaje mi się, że już wystarczająco czasu minęło i platyna powinna w tym czasie dojść na moje konto?!

8 czerwca 2011 tego dnia przelew na 500 platyny dokonała moja żona na moje konto w grze w banku PKO (tytułem: 37213-A606)
9 czerwca 2011 tego dnia sam zrobiłem przelew na 500 platyny w Banku Spółdzielczym (tytułem: 37213-A669)

Dodam jeszcze, że za każdym razem, gdy otwieram okno z płatnością za platynę przelewem bankowym zmienia się "tytyłem", co jest dziwne, no ale...wszystko pozostałe bez zmian...

Jeden z dokonanych przelewów wpłynął na konto kilka dni temu już, niestety za drugim ciągle czekam:(


19 Cze 2011, o 11:43
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: S3 Katooo Nie otrzymałem platyny
Katooo napisał(a):
Dodam jeszcze, że za każdym razem, gdy otwieram okno z płatnością za platynę przelewem bankowym zmienia się "tytyłem", co jest dziwne, no ale...wszystko pozostałe bez zmian...


Nie jestem pewna, czy Cie zrozumialam. Masz na mysli to, ze za kazdym razem, gdy rozpoczynasz kolejny przelew wyswietla sie inny tytul transakcji? Dzieje sie tak, poniewaz kazde rozpoczecie przelewu wgrywa calkowicie nowy przelew, niezalezny od robionych poprzednio i kazdy ma swoj tytul.

Co do samego przelewu to mogl on utknac w 3 miejscach, Twoj bank, dotpay, albo u nas. Jesli jest u nas, to drygu powinien miec o tym informacje i dorzuci platyne. W innym wypadku radze sie dowiedziec w banku i w dotpay czemu wasz przelew nie zostal jeszcze zaksiegowany (maja jakies problemy, albo moze to przez wprowadzanie jakichs zmian).

No i oczywiscie jestescie w 100% pewni, ze podaliscie poprawne dane przy dokonywaniu przelewu i ze wpisaliscie odpowiedni nick, na ktory platyna miala byc dostarczona?


19 Cze 2011, o 19:44
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: S3 Katooo Nie otrzymałem platyny
Pierwszy przelew (37213-A606) do nas nie dotarł. Napisz w tej sprawie do dotpay: http://dotpay.pl/kontakt
My niestety nie jesteśmy nic w tej sprawie pomóc.


19 Cze 2011, o 20:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 08:10
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: S3 Katooo Nie otrzymałem platyny
Przelewy były wypisane jak najbardziej zgodnie, oba takie same...w takim razie pisze do dotpay, ech dzięki


20 Cze 2011, o 12:19
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 6 Cze 2011, o 08:10
Posty: 3
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: S3 Katooo Nie otrzymałem platyny
5 min temu otrzymałem 500 zaległej platyny, po licznych wiadomościach do DOTPAY, wysyłaniu im faksu i załącznika pdf z potwierdzeniem zapłaty nareszcie otrzymałem, czekałem ponad miesiąc uff :) Można zamknąć temat:)

cieszę się, że sprawa zakończyła się pomyślnie - przykro, że tyle to trwało
zamykam
Heavenmaker


18 Lip 2011, o 09:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 174 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron