Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Zadanie :Zapach drewna 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Sie 2011, o 22:40
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Zadanie :Zapach drewna
Serwer: S1
Nazwa postaci: Musulii
Czas: 22
Opis:
Miałem polecenie zabić obu braci drwali Goraza i Czyszę Walki były pojedyncze i pokonanie Goraza nie sprawiło mi żadnego problemu Następnie miałem zabić drugiego z braci Czyszę Niestety podczas walki nastąpił bug i nie mogłem go pokonać gdyż nie nastąpiła zmiana tury Postanowiłem zrobić relog który nie wyeliminował błędu Po ponownym relogu okazało się że zostałem pokonany Po wyleczeniu ran wrócilem do lasu aby rozprawić się z Czyszą Niestety postać npc-a zniknęła i pomimo dalszego zlecenia aby go zabić cytuję
- Goraz już nie żyje Pokonaj Czyszę - nie mogę ukończyć tego zadania Czy ktoś może miał podobny problem Jeżeli to możliwe to proszę admina o reset zadania


4 Sie 2011, o 22:56
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 4 Sie 2011, o 22:40
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zadanie :Zapach drewna
Na drugi dzień prawdopodobnie po resecie serwera Czysza się pojawił A więc problem się sam rozwiązał Temat do wykasowania :)


6 Sie 2011, o 00:19
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 169 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron