Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 LECZENIE SIE ZAWIESZA 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 07:20
Posty: 40
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post LECZENIE SIE ZAWIESZA
Serwer: S3
Nazwa postaci: Masos
Czas: 19.08.2011 ~8.15-8.20
Opis:
Witam Przed chwilą byłem na duszkach wraz z 3 osobami. Podczas walki z duchem ognia kolega stracił troche hp. dałem na niego 2x leczenie po 3PA i raz korzenie na ducha na 1PA. gdy walka sie rozpoczeła leczenie nie zadzialało moja postac nie wykonała ruchu jak przy leczeniu dopiero póżniej wbilem na ducha korzenie. w next turze dałem 2x Leczenie grupowe po 3PA i raz rój os na ducha ognia. sytuacja sie powtórzyła leczenie grupowe nie zadziałalo jak bym go woogóle nie dał i osy weszły na 1PA. . po walce okazało sie ze kolega z malo ilością hp PADŁ. . . Nie wiem dlaczego tak sie zrobiło reszta drużyny na tym nie ucierpiała . . . prosze po poprawienie tego przy kolejnym upade :D pzdr

_________________
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze bedziesz miał 2 dni wolnego . . .

Teraz i Zawsze s3

( Druid ) +95 ON

( Rycerz ) +102 ON

( Barbarzyńca ) 75 OFF


19 Sie 2011, o 08:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: LECZENIE SIE ZAWIESZA
Witaj, tu nie ma problemu z leczeniem. Gdy masz zaznaczonego kogos kto padl to zaden buff nie wchodzi (nawet buffy grupowe typu leczenie grupowe). Bledem bylo jedynie wyswietlanie Ci, ze dany kolega zyje, ale na to zalecam czyszczenie pamieci podrecznej i plikow cookies i juz nie powinno Ci sie to powtorzyc, a jesli tak sie stanie napisz tutaj.


19 Sie 2011, o 10:52
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2011, o 07:20
Posty: 40
Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: LECZENIE SIE ZAWIESZA
gdy dałem 1 raz leczenie na kolege on jeszcze żył gdy dawałem leczenie grupowe dałem na siebie i nadal nie zadziałało . . . ta sytuacja zdażyła mi sie juz kiedys dlatego tu to opisałem bo jesli zdarza sie to kilka razy to nie moze to byc przypadek, , ,

_________________
Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze bedziesz miał 2 dni wolnego . . .

Teraz i Zawsze s3

( Druid ) +95 ON

( Rycerz ) +102 ON

( Barbarzyńca ) 75 OFF


20 Sie 2011, o 16:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron