Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Heavenmaker 3 moze zrozumiecie o co chodzi... 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 15:20
Posty: 55
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Heavenmaker 3 moze zrozumiecie o co chodzi...
My napisalismy o co nam chodzi z tym GM jest 2 w nocy jest malo ludzi ktorzy moga sie wypowiedzeic a mimo tego szybko temat nabral stron. wiec mysle ze jak bedzie otawrty przez 24h to kazdy bedize mogl sie wypowiedziec i wtedy najwyzej zamkniecie. teraz wypowiedzila sie garstka osob wiekszosc juz spi spelnijcie moja prosbe dajcie kazdemu szanse cos tam napisac nic to wam nie zaszkodzi


3 Wrz 2011, o 02:29
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Heavenmaker 3 moze zrozumiecie o co chodzi...
To nie ma byc debata, co ludzie o tym mysla, zarzuty zostaly przedstawione, a jako, iz temat przerodzil sie w masowe wylewanie zalu i nasmiewanie sie zostal zamkniety, ale zapewniam, ze to nie przeszkodzi nikomu z administracji w wypowiedzeniu sie i podaniu ostatecznego werdyktu, ten temat takze zamykam i przyznaje ostrzezenie, a kolejny taki temat zostanie surowo ukarany.


3 Wrz 2011, o 02:34
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: Heavenmaker 3 moze zrozumiecie o co chodzi...
ja skorzystam z przywileju posiadania kolorka i tego, że mogę się jeszcze dzięki temu wypowiedzieć.

forum przeglądałem "od góry" więc tutaj zajrzałem dość późno. chronologicznie jednak jakoś się zgadza. dziwicie się, że HM puściły nerwy i nagradzał kneblami? a jak sądzicie, co jest tego powodem? no bo chyba nie nagonka na forum... kneble były przesadzone, ban pewnie zbyt pochopny, ale każdy jest człowiekiem i działa często pod wpływem impulsu, który wyście wywołali. Załapały się do tego także osoby postronne jak Inexx czy kukiq i one mają prawo do bycia urażonym czy zbulwersowanym. Forumowi prowokatorzy ani trochę. Nie wiem, czy znalazłby się ktokolwiek o tak stalowych nerwach, że oceniłby bezstronnie sytuacje na czacie, po tym, co działo się na forum.


3 Wrz 2011, o 05:27
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 261 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron