Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 SKARGA GM s3 - niekompetentność 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
a kto to jest dr. Miodek? ^^ GURU ? ^^ i moze zajebiście wywodzi sie od jebac ale nie ma wulgarnego znaczenia ^^

EDIT:

Wkleje z innych tematów:

mystheria napisał(a):
Ja tylko dodam, ze o slowie "zaj*****y" rozmawialismy i ustalilismy, ze bedziemy to karac, tak jak wulgaryzm.

Radze poczytac viewtopic.php?f=77&t=4562&p=33938&

W TYM PRZYPADKU HAEVENMAKER TRZYMAL SIE TYLKO USTALONYCH WCZESNIEJ ZASAD, WIEC NIE MA TU MOWY O JEGO NIEKOMPETENCJI/NADUZYWAIU WLADZY.


Nigdzie tam nie jest napisane że jest uznawane za wulgaryzm.
Jest uznane jako psujące klimat gry oraz ktore mozna zastapic innym słowem z listy esamo.. nic wiecej ^^

heavenmaker napisał(a):
co do knebli - są zgodne z nowym reg. - nie interesuje mnie Wasze narzekanie - udowodnijcie że to Wy postępujecie zgodnie z reg czatu to Was przeproszę


Nie jest wulgiem więc nie odnosi się do Twojego regulaminu, lecz co najwyzej do postanowienia Dryga. Więc zrób to co napisałeś a ja zacytowałem.

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


3 Wrz 2011, o 03:22
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
Inexx napisał(a):
a kto to jest dr. Miodek? ^^ GURU ? ^^ i moze zajebiście wywodzi sie od jebac ale nie ma wulgarnego znaczenia ^^


1. skrót "dr" piszemy bez kropki
2. Miodek jest profesorem (prof.)
3. Tak, obok profesora Bralczyka jest najbardziej kompetentną osobą w sprawach języka polskiego. Można powiedzieć "wyrocznią". A już na pewną większą, niż Ty, czy ja.

A pointa jest taka: Nieudolnie próbujesz dostosować fakty do swoich potrzeb. W skrócie: nie wiesz, a gadasz :)


3 Wrz 2011, o 03:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
Inexx, odpowiem Ci juz przed snem i do rana możesz myśleć nad ripostą:

§3. ust.1 Ragulaminu czatu mówi m.in., że
Każdy gracz zobowiązany jest do przestrzegania zasad netykiety (http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta )

§3. ust.3 zabronione jest
- stosowanie słów powszechnie uważanych za obsceniczne / obraźliwe / urażające ludzką godność / wulgaryzmów, również w formie ocenzurowanej (np. za pomocą "****", pozornych literówek itp.);

§3. ust. 8 Podczas wszelkich publicznych rozmów na czatach niezbędne jest przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego oraz kultury osobistej.

I nie nazywaj tego Moim regulaminem bo on jest także Twój skoro udzielasz się na czacie i grasz. Ja przygotowałem jego szkielet i pilotowałem prace nad nim, to żadna tajemnica - ale pomagało mi wiele osób.

I kończąc dyskusję a propos słowa wzbudzającego tyle emocji: dla mnie jest to wulg i dla większości społeczeństwa również - zdecydowana większość z tu obecnych (a może nawet i wszyscy) nie użyją tego słowa przy obiedzie rodzinnym, pomiędzy osobami obcymi, w szkole czy w kościele - nie zrobią tego bo w społecznym odbiorze jest to wulgaryzm i to jeden z cięższych a więc używanie go świadczy o braku kultury i wychowania...

dziękuję i dobranoc :)


3 Wrz 2011, o 03:41
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
@Inexx od 1 września jest nowy regulamin zgodnie z nim dostałeś knebla. Słowo "zajebiście" jest traktowane jako wulgaryzm i nie będzie żadnego upustu. Nie rozumiem tylko dlaczego powstało tak dużo tematów. Heaven radzi sobie bardzo dobrze i jeżeli będziemy mieli zastrzeżenia do jego pracy powiadomimy go o tym. Wasze argumenty i skargi są smieszne sami robicie syf i burdel na forum i w grze i jeszcze oskrażacie GM, że to on jest ten zły.

Weźcie się w garść Panowie.


pozdrawiam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


3 Wrz 2011, o 12:17
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
Cytuj:
I kończąc dyskusję a propos słowa wzbudzającego tyle emocji: dla mnie jest to wulg i dla większości społeczeństwa również - zdecydowana większość z tu obecnych (a może nawet i wszyscy) nie użyją tego słowa przy obiedzie rodzinnym, pomiędzy osobami obcymi, w szkole czy w kościele - nie zrobią tego bo w społecznym odbiorze jest to wulgaryzm i to jeden z cięższych a więc używanie go świadczy o braku kultury i wychowania...


W jakim Ty świecie zyjesz?:D Jestes jakims hrabią? To co piszesz to raczej tylko moherowych beretów to zajebiście moze urazić ... ogolnie to wy wszyscy sie tu wezcie w garść i poczytajcie co piszecie :x O jakiej wy tu kulturze piszecie, masakra..

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


3 Wrz 2011, o 12:21
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
Ufi, w takim świecie gdzie słowo "zajebiscie" jest traktowane jako wulgaryzm i to wystarczy, masz jakiś lepszy argument by ten temat dalej był otwarty ?

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


3 Wrz 2011, o 12:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
hmm to i ja tu sie wypowiem ^ ^ Lubie takie tematy ;] :P

Rozumiem ze dyskusja jest prowadzona o jedno z zajebistych słów - tu "zajebiscie"
W telewizji Kur*a Ch*j są cenzurowane - Piiiiiiiiiiiii a jakoś "Zajebiście" jest puszczane na lajcie :P

Według mnie 1 - za to słowo nie powinien leciec knebel ( wiem wiem , moje zdanie sie nie liczy ... )
Według mnie 2 - powinniscie używac słow z listy esamo ^ ^ są bardziej klimatyczne :)


3 Wrz 2011, o 19:08
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: SKARGA GM s3 - niekompetentność
A moim zdaniem temat się wyczerpał.

Knebel przyznany prawidłowo, jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia zapraszam na prv.

pozdrawiam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


3 Wrz 2011, o 20:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron