Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Błąd z petem 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Błąd z petem
Serwer: S3
Nazwa postaci: KometAa
Czas: 2011-08-23 do dzisiaj
Opis:
Zamieszczam tego posta przez to że gracz napisał że posiada problemy z łączem i sam nie może tego zrobić.

Wiadomość gracza :

Więc tak
Po pierwsze dnia około 2011-8-23 19,31 odbyłem walke z wilczą suką z kolegą "GrubyInf" wilcza padla od ukazu i walka stanęła,
po relogu juz wilczej nie było a piesek sobie dalej z nią walczył..
Po około 2 tygodniach napisałem posta którego ten sam kolega wkleił na forum jego nick tam "Gruby1994".
następnego dnia w drodze na smoka wykupiłem tego psa bo pomyślałem że i tak mi zwrucą więc go podexpie.
Podczas drogi na smoka pokłuciłem się z szefem gildi i zostałem wydalony gdy popatrzyłem pojawił misię napis:
"Zwierzak zginął w walce: Brytan
Zwierzaka możesz odzyskać w nowej gildii. Po kliknięciu kup otrzymasz go za darmo."
Co jest moim zdaniem bez sensu i lekko denne z powodu takiego że"
po 1.
Co ma pies do gildi? dała mi na niego ? albo coś..
po 2.
nie każdy tak hop siup bedzie w nowej gildi i niektórzy nawet o tym nie myślą :/
Psa kupiłemo 00:07 a o 0:31 zostałem wywalony, przy tym byli "Deccu" i "Orlenosek"
Mam ssy ale nie moge ich wgrać ponieważ mam coś z sterownikami bo nawet posta na forum nie moge napisać bo staje podczas
wgrywanie..

_________________
Kocham mojego Szopa :D


10 Wrz 2011, o 13:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 99 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron