Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Odbanowanie 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Kwi 2011, o 15:10
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odbanowanie
Serwer: S3
Nazwa postaci: Ceran
Czas: 17;20
Opis:
Wróciłem juz na stałe...
Prosze wam GM/MOD o odbanowanie dosc dlugo juz mam usuniete konto przeprosilem za swoje zachowanie wobec 1 bana a drugi ban powtarzam!! ze jest nie sluszny i nikogo nie oszukalem i nie mam zamiaru to wiec prosze odbanujcie a dam sobie spokoj z nagannym zachowanie obiecuje wam to ze sie zmienilem i przemyslalem pare sytuacji
Dziekuje za wysluchanie i prosze was


22 Wrz 2011, o 17:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 26 Kwi 2011, o 15:10
Posty: 28
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odbanowanie
to jak moge liczyc na odzyskanie postaci bo tak szczerze nie mialem kompa przez 1 miech ponad bo w naprawie... dzis sie logujac zobaczylem owszem konto mam ale nie ma 4x postaci. Prosze was GM zebyscie dali ostatnia szanse i oddajcie


22 Wrz 2011, o 21:41
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Wrz 2011, o 16:39
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odbanowanie
Wiem powiem krotko nikogo nie oszukalem,usuniete konto jest nie sluszne,dowodow nie mam bo jak co handel z kim nie robie screen a wymiane postacia nawet ani razu nie mialem okazji sie zamienic
Prosze dajcie mi ostatnia szanse i moze nie odrazu przywrocic konto a dac bana na 3-7dni cos w tym stylu zobaczycie ze moje zachowanie sie zmienilo i nie bedzie juz na mnie skarg prosze was.


23 Wrz 2011, o 17:53
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 23 Wrz 2011, o 16:39
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odbanowanie
i co nic nie odpisze na moj temat?


24 Wrz 2011, o 20:21
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 4 Paź 2011, o 09:43
Posty: 27
Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Szlamer
Post Re: Odbanowanie
gościu zrozum jak oni mówią nie to nie dyskutuj z nimi bo tylko swój czas tracisz

_________________
Tomczyk [54] s4
Ticoshi [34] s4
Szlamer [50] Ostlor


4 Paź 2011, o 11:04
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 24 Paź 2011, o 16:27
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odbanowanie
Witam,chciałby prosić o odbanowanie konta z postacią Ventril na s3.Problem polega na tym ,że dostałem bana za to ,że chciałem sprzedać konto za realne pieniądze,ale odwołuje sie od tego gdyż nie wiedziałęm,pisałem na czacie,,czy jest Gm lub mod ,,i zadałem pytanie na czacie : jak mam sprzedać postać za realne pieniądze? czy odpowie mi ktoś na to,poczekałem i nikt nie odpowiedział,napisałem do Nazgulla powiedział,że idze na obiad i nie ma czasu,więc zadałęm te pytanie jaeszcze raz na forum więc napisałęm a po chwili napisałęm do nazgulla i mi odpisał i powiedziałe,że na forum,ale było już za póżno nom jakiś typek mnie zrobił prowokacjie i specjalnie napisał o sprzedarzy,a ja nie wiedziałęm jak sie sprzedaje i typek mi zagroził albo dam mu 20 platy albo wysyła SS do GM,no i wysłał i ban.Nie dostałem wyjaśnień nic .Dlatego odwołuje sie od bana i prosze o przywócenie do gry b wiem już jak sprzedaje sie i wogóle.Ps.Nie mam do serwera żalu lub coś podobnego,tylko do typa co mnie sprzedał,chciałbym sobie jeszcze pograć ta samą postacią.dziękuuje za uwage ,prosze przemyśleć i powiedzieć co da sie zrobić w tej sytułacji i rozpatrzenie odwołania.. :idea:
Ventril


24 Paź 2011, o 16:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Odbanowanie
Odwołanie proszę skierować na http://support.taern.pl/


24 Paź 2011, o 16:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 258 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron