Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Pierwsza walka 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 18 Lip 2010, o 23:58
Posty: 66
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Pierwsza walka
Serwer: S1
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Czesc, moze to nie blad, ale na pewno niedopatrzenie. Zaczynamy postacia o parametrach 3x200 + male bonusy z eq. pojawiajac sie nalezy odpoczac, bo wszystkie parametry sa na 200, niezaleznie od tego ile dodaje nam eq. A przy pierwszej walce (tej instruktazowej) i tak wyswietla nam 200/200, 200/200, 200/200 (bazowe, nie wlicza bonusa z eq). Jezeli rozdamy pierwsze punkty i mamy np. 250 HP bazowo +15 z eq to wyswietla tylko bazowe 250.

______________

A tak oprocz tego widze ze sie rangi na forum zmienily?


25 Paź 2011, o 20:26
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Pierwsza walka
Ja też wczoraj uruchomiłem nową postać i zauważyłem że w czasie tej walki instruktażowej są pewne nieścisłości. Ale w końcu to jest instruktaż więc nie musi wszystko idealnie pasować , ważne aby nauczyć gracza jak się obyć z walką :)

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


25 Paź 2011, o 20:46
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Pierwsza walka
Pierwsza walka instruktażowa została wręcz nagrana - nie ma w niej żadnych elementów losowych. Pewnie zauważyłeś, że przy atakach nie wyświetlają się procenty. Biorąc pod uwagę małą interakcję pomiędzy walką pokazową a samym systemem gry, taki bug nie jest niczym niezwykłym i jest do zaakceptowania.


25 Paź 2011, o 21:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 269 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron