Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Niebieska tarcza a czaszka nad postacią 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Wrz 2011, o 20:27
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Niebieska tarcza a czaszka nad postacią
Serwer: S3
Nazwa postaci: Lisiu
Czas: 28.10.2011 ok. godz. 20
Opis:
Witam. Mam pytanie dotyczące niebieskiej tarczy nad postacią. Jest to znak informujący o ochronie postaci - tak wyczytałem. Moje pytanie jest takie, pewna postać nad sobą miała ową tarczę, po przejściu przez przejście do innej lokalizacji pojawiła się czaszka, trwało to kilka sekund, postać nie była atakowana, potem ponownie pokazała się tarcza a po chwili owa postać przed atakiem na mnie zmieniła swój status na "czachę", o co w tym wszystkim chodzi? Nie mam pretensji o to, że przegrałem lecz o żonglerkę znaczkami.


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


29 Paź 2011, o 14:17
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: Niebieska tarcza a czaszka nad postacią
Tarcza nie oznacza statusu ochrony a status łowcy dostajesz ją po przez bicie czaszek.
Mógł nastąpić bug z przekazaniem tarczy (czyli osoba z czaszką dołącza do kogoś z tarczą wychodzi z druzyny i ma tarczę nad głową ale to tylko błąd wyświetlania) po relogu czy przejściu między mapami ten błąd się naprawia.
Nie ma możliwości zmiany statusu od tak.


29 Paź 2011, o 15:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 300 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron