Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Przedmioty 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Paź 2011, o 19:42
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Przedmioty
Serwer: S1
Nazwa postaci: AseortIII
Czas: 22:11
Opis:
Zakupiłem niedawno 3 przedmioty u kowala. Sporo na nie wydałem lecz gdy już wbiłem odpowiednie wymagania nie mogę ich założyć . Próbowałem już wszystkiego pomijając fakt iż przed wczoraj dostałem buga związanego z questami gdzie zawsze podczas walki z ostatnim potworem walka się zacinała i musiałem dawać reloga. Z góry dziękuję za pomoc.


29 Paź 2011, o 22:11
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Przedmioty
Co do zacinajacej sie walki - zrob relog i przeczysc pliki cookies i dane podreczne przegladarki, jak to nic nie da napisz dokladnie z jakim potworem masz problem, jakie ataki wyprowadzacie, i jakie buffy/debuffy macie na sobie.

Co do Przedmiotu to jestes pewien, ze masz wszystkie wymagania spelnione? bo jesli przedmiot wymaga 60 wiedzy, a Ty masz wiedzy z itemami 60, a bez itemow 20 to nie masz spelnionego wymogu. Musisz miec bez itemow 60 wiedzy.
Jak to nie to, to upewnij sie na jaka postac masz przypisane te itemy (jak kupiles w sklepie jedna postacia i wsadziles do depo, to na drugiej postaci nie zalozysz tego przedmiotu).


30 Paź 2011, o 00:17
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Paź 2011, o 19:42
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Przedmioty
W 1 przypadku nie było żadnej walki zazwyczaj miałem 14/15 wilków do zabicia i kiedy atakowałem ostatnią grupkę to zacinało mi się ładowanie co powodowało że musiałem zrobić reloga i stracić questa. Przeczyściłem ciasteczka itd w tym 2 wypadku tak właśnie zrobiłem -.- Na jednej kupiłem i próbuje założyć na drugiej -.- Szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem.


30 Paź 2011, o 12:03
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Przedmioty
Zacinajace sie walki sa spowodowane glownie blednym wczytywaniem sie danych na Twoja przegladarke, wiec jedyne co mozesz robic, to czyscic pamiec podreczna i pliki cookies (wazne, by wyczyscic oba, a nie jedno z powyzszych!) my niestety nic na to nie poradzimy, jesli blad nie lezy po stronie gry :P


30 Paź 2011, o 16:40
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 289 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron