Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 błędne obrażenia od krwawienia od glizzli 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 10:27
Posty: 35
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
Serwer: S1
Nazwa postaci: Wolfram
Czas: 12:28
Opis:
Zabijam misie jak zazwyczaj (pojedyncze). Pierwsza runda wrazka, kulki. dostaje zabranie PA. druga runda podpalam wiele razy, on mi 2-3 krwawień (czyli normalka) Trzecia runda zamiast on dostać ponad 600 od podpalenia to ja dostaję tyle od krwawienia :| (tak się składa, że padłem i proszę o ew zwrot strat bo to ewidentnie błąd)
"straciłeś u śmierci:
20034 exp
4560 złota"


15 Lis 2011, o 13:32
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Paź 2011, o 22:01
Posty: 799
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 195 razy
Nick w grze: Eld
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
uroki odbierające hp działają najpierw na ciebie, a potem na przeciwnika więc to nie jest błąd :D

_________________
We are all the same, players in the game.


15 Lis 2011, o 13:36
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 10:27
Posty: 35
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
To wiem. Chodzi o wartosc krwawienia. ugryzl mnie za malo razy na hita za ponad 600. spodziewalem się ponad 200 jak zwykle.


15 Lis 2011, o 13:54
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
To nie błąd w wakacje barb został podrasowany co za tym idzie miśki też teraz zadają takie kolosalne krwawienie :)


15 Lis 2011, o 14:27
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
Zgodnie z tym co twierdzi konan, dostał zaledwie kilka ugryzień - dmg rzadko sięga do 300. Aby otrzymać aż 600+ dmg, trzeba już nieźle oberwać, a następnie dostać dyńką.

Inaczej mówiąc, wydaje się to mało prawdopodobne. Lecz to pojedynczy, nieprecyzyjny przypadek - trzeba więcej konkretnych dowodów (ilość rund krwawienia, wielkość pancerza, czy dostało się dyńką) - wtedy można by ewentualnie policzyć czy nie wyszło zbyt dużo.

Albo zwyczajnie rozpocząć żmudne testowanie, czyli sprawdzić, czy krwawienie nie zwiększa się z powodu buffów/debuffów/podpalenia MO w kilkunastu przypadkach.

Biorąc pod uwagę że wszyscy (łącznie ze mną) są do tego sceptycznie nastawieni - konan, powinieneś sam potestować, bo wątpię by istniał tego rodzaju bug.
Chyba że jakiś tester będzie się wyjątkowo nudził, by sprawdzić ten mało wiarygodny przypadek :)


15 Lis 2011, o 15:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 10:27
Posty: 35
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
Straty już odrobione także nie to żebym się rzucał tego powodu czy coś. Żeby to dokładnie testować to dziękuję:) Ale apeluję by zwrócić na to uwagę bo wierzcie, różnie przebiegała walka z misiami. miałem na sobie rózne kombinacje jego ciosów i w tym konkretnym przypadku (choć nie jestem w stanie podać konkretnych wartości) było zwyczajnie. Ew. błąd mógł polegać na tym, że wartość obrażeń z podpalenia (ktore mial na sobie) dostałem ja w postaci krwawienia. Czy jest to technicznie możliwe? To wie tylko programista. No dobra można zamknąć temat. Pozdrawiam!


15 Lis 2011, o 16:00
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2010, o 22:29
Posty: 1435
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
Taki dmg jest jest jak najbardziej możliwy tym bardziej dla postaci magicznej która ma słabe resy na dmg fizyczne itp.
Mi na vd 47 lvl 3xkrwawienie w jednej rundzie potrafi zabrać prawie 300-400 hp.


15 Lis 2011, o 19:49
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 17:11
Posty: 36
Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: błędne obrażenia od krwawienia od glizzli
Mój czarny psiak mający 40lvl stracił kilka dni temu od krwawienia ponad 800hp, praktycznie dwa ugryzienia i w następnej rundzie strzał za osiem stówek, ja jestem pod wrażeniem tego podrasowania ale chyba lekka przesada :roll:


15 Lis 2011, o 23:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 278 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron