Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Problem z wzięciem kolejnych zleceń mimo upłynięcia czasu 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2011, o 18:42
Posty: 3
Miejscowość: WROCŁAW
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Problem z wzięciem kolejnych zleceń mimo upłynięcia czasu
Serwer: S3
Nazwa postaci: Dziubkito
Czas: 23 listopada 2011 r. około godz. 17:00.
Opis:
Witam :)

Mam problem z wzięciem zleceń (jakichkolwiek), mimo że czas oczekiwania po (nie)wykonaniu poprzednich minął już dawno. Chociaż w "Zleceniach" pokazane jest, że mam wszystko wyzerowane i powinno być w porządku - postacie, u których chcę brać zlecenia, każą mi najpierw skończyć to, co już zacząłem. Problem powtarza się, mimo że kilkukrotnie restartowałem komputer i parokrotnie logowałem się na nowo...

Serwer: 3. Postać: Dziubkito (rycerz). Problem pojawił się dzisiaj (23 listopada 2011 r.) około godz. 17:00.

_________________
Każdy jest więźniem własnej gry i wszyscy, póki żyjemy, jedynie podbijamy stawkę” [Emil Cioran (1911-1995): Zeszyty (1957-1972)]


23 Lis 2011, o 19:24
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2011, o 18:42
Posty: 3
Miejscowość: WROCŁAW
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z wzięciem kolejnych zleceń mimo upłynięcia czas
Problem rozwiązany (wystarczyło wyczyszczenie historii i cookiesów oraz ponowny restart komputera i kolejne logowanie). Można zamknąć ten temat (przy okazji: może on posłużyć jako instrukcja dla tych, którzy będą mieli podobny kłopot).

_________________
Każdy jest więźniem własnej gry i wszyscy, póki żyjemy, jedynie podbijamy stawkę” [Emil Cioran (1911-1995): Zeszyty (1957-1972)]


23 Lis 2011, o 19:57
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 273 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron