Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 BŁĄD Po lvl up! 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Paź 2011, o 16:07
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post BŁĄD Po lvl up!
Serwer: S1
Nazwa postaci: TRIGENN
Czas: 20:40
Opis:
elo, o ok. 18:00 wbiłem lvl 22 dałem PS i PU (punkty statystyk\umiejętności) na szkieletach i świeżo po lvl up zszedłem z kompa siostrze przedtem jednak kupiłem nową zbroje na 22 lvl dodawała +7 wiedzy i 68 HP chyba za ok. 69k i wyszedłem. teraz zalogowałem sie o godz ok. 2:40 i zbroi już nie ma zobaczyłem EQ i zobaczyłem że mam jeszcze złom.. (przetopiłem go wcześniej) i zobaczyłem dalej 26 sztuk to mi ulżyło bo pomyślałem że może i cofnęło jeszcze do tego czasu gdzie jeszcze nie kupiłem i poszedłem do depo włączyłem i kasy nie ma !! już mi tak sie raz zrobiło ale bez kasy a rarami.. (ale to już inna sprawa) i 69 k przepadło!!


1 Gru 2011, o 21:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: BŁĄD Po lvl up!
Choc bledu w logach nie widze to polecam nastepujace metody:
-przeczysc pliki cokies i pamiec podreczna w przegladarce - to co piszesz moze byc tylko bledem wyswietlania
-jak problem dalej bedzie wystepowal zrob screena na ktorym bedziesz mial otwarte okno ekwipunku, nastepnie zaznacz podreczny ekwipunek zbroi, a myszka najedz na swoja obecna zbroje, tak, by wyswietlily sie jej nazwa i statystyki. Jesli w eq podrecznym zbroi masz kilka zbroi przenies je do depo. SCREEN MA BYC NIEOKROJONY, ANI NIE MOZE ZOSTAC PODDANY ZADNEJ INNEJ EDYCJI!

W logach widze, ze faktycznie sprzedales zlom i kupiles zbroje, ktorej nie sciagales z postaci, jesli nie bedziesz jej mial na sobie, ani w eq podrecznym, a w logach nie zobacze, ze przeniosles ja gdzies indziej bedzie wiadome, ze mowisz prawde :)

PS screen mozesz wstawic tu, lub wyslac mi na priv.


1 Gru 2011, o 22:13
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Paź 2011, o 16:07
Posty: 7
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: BŁĄD Po lvl up!
sprawdzałem kilka razy czy może nie pojawi się mi znowu (robiłem relog wyłączając strony i nie ma, w depo też nie a innych postaci nie mam bo moje konto było skradzione a po zgłoszeniu dostałem bana od GM bo nie była to wymiana poprzez forum. to musiałem założyć nowe i to jest teraz jedyne konto a na początku moge dodać ze jak włączyłem eq to jeszcze miałem HP podwyższone.. :(


1 Gru 2011, o 23:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 265 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron