Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zchackowane konto 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 00:20
Posty: 110
Podziękowano: 35 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Zchackowane konto
Dzisiaj tj o godzinie 18.50 chcialem wejsc na swoje konto -ProStyler - okazało się że nie moge wejść ,pomyślalem moze haslo zle wpisane ,probowalem 4 razy ale wkoncu postanowilem że przypomne sobie haslo na emaila , jednak okazało się ze email jest nie poprawny ( był ten na 100% ) wiec od razu pomyślałem ze je schackowano ,jednak zeby w panike nie popadac popisalem z kolegą który miał dostęp do konta -Kevin aktualnie grający na s2 pod nickiem Brezker oraz z bratem ,któremu czasem pozwalam grac jednak nie dawałem mu hasla , okazało sie ze zaden z nich nie ma z tym nic wspolnego i zgłaszam sie z prosba do administracji o pomoc w rozwiazaniu tego problemu , moge podac wczesniejsze hasla,email itp -prosze o odpowiedz i o podjęcie jakichkolwiek działan

PS przepraszam za literówki itp ale pisalem na szybko w lekkim zdenerwowaniu. :)

_________________
Błyskawica ~~DruiD~~ 53 LvL [On]

Gromek ~~SheeD~~ 22 LvL [ON]


30 Wrz 2011, o 20:05
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Zchackowane konto
Po tym banie na IP zastanawiam się czy nie dostałeś też aby bana totalnego? Postać z s1, tak? Więc prosiłbym kogoś z tego serwa o sprawdzenie.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


30 Wrz 2011, o 20:13
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zchackowane konto
viewtopic.php?f=152&t=10522&p=75831#p75831


30 Wrz 2011, o 23:21
Profil
Uczeń Simona

Rejestracja: 13 Lip 2011, o 17:44
Posty: 48
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zchackowane konto
sory mam warzną sprawe do goscia który dał ten post dałes mi hasło i nie prubuj wkrecic GM ze jest inaczej wiec nie kłam dałes mi to konto bo mówiłes ze ci sie znudziło wiec nie kłam tylko jak mnie nie lubisz jak sie pokłucilismy to nie rób ze mnie oszusta prosze sprawdzic ze zmieniłem e mail bo mi je dał a jak była umowa to z jakims gosciem sie nie wymienł i potem mi dał pasy wiec nie wrabiaj uczciwych ludzi pozdrawiam


1 Paź 2011, o 12:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Zchackowane konto
Uwaga natury ogolnej: czy Wy juz nie umiecie pisac po polsku? Przeciez te posty to jakis za przeproszeniem belkot! Napisz dokladnie co to za wymiana, kiedy i z kim umowiona. Gdzie na forum zgloszona i wtedy mozesz liczyc na pomoc. Bez tego to jest po prostu zasmiecanie...


1 Paź 2011, o 13:30
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 00:20
Posty: 110
Podziękowano: 35 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Zchackowane konto
COOO? nikomu konta nie wiedzialem ale dzieki ze sie przyznales ze to ty grasz na koncie, radze ci oddac konto złodzieju

PS : Konta napewno bym nie oddał bo od kilku dni chcialem tego mo wymienic za postac na s2! Więc wymyśl coś lepszego gladiatus

_________________
Błyskawica ~~DruiD~~ 53 LvL [On]

Gromek ~~SheeD~~ 22 LvL [ON]


1 Paź 2011, o 19:17
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sie 2011, o 21:55
Posty: 511
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Re: Zchackowane konto
Gladiatuss napisał(a):
sory mam warzną sprawe do goscia który dał ten post dałes mi hasło i nie prubuj wkrecic GM ze jest inaczej wiec nie kłam dałes mi to konto bo mówiłes ze ci sie znudziło wiec nie kłam tylko jak mnie nie lubisz jak sie pokłucilismy to nie rób ze mnie oszusta prosze sprawdzic ze zmieniłem e mail bo mi je dał a jak była umowa to z jakims gosciem sie nie wymienł i potem mi dał pasy wiec nie wrabiaj uczciwych ludzi pozdrawiam



Witaj,

Jeżeli wymiana nie została zarejestrowana na forum zgodnie z panującymi przepisami to właścicielem konta jest dalej jego twórca. Przy okazji zasiadanie też, jak wynika z konwersacji, nie zostało zarejestrowane. To tak jeśli chodzi o formalności.
Wasze prywatne układy mogą pełnić drugorzędną rolę w tej sprawie.

GMi napewno podejmą właściwą decyzję w tej sprawie, sprawiedliwą dla obydwu stron.

Pozdrawiam,
Saintx

_________________
Saintx - Sheed 44Lv (w stanie spoczynku)
Siantx - Druid 51Lv (skacze po wieży)


1 Paź 2011, o 22:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Zchackowane konto
Mam rozumieć, że żadna ze stron nie ma żadnych dowodów w tej sprawie, tak?

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


1 Paź 2011, o 22:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 00:20
Posty: 110
Podziękowano: 35 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Post Re: Zchackowane konto
nie, mam dowody ze to konto było moje (było bo chwilowo nie jest) moge podać jego stare passy i email rejestracji, podać powód czemu mu nie mogłem oddać konta "z nudów" itp

PS to nie było zasiadanie ,tylko poprostu chciałem się wymienic na konto s2 i dałem mu passy, bo jak ja byłem w szkole on mógł szukać kogoś do wymiany

@Level - CHCIALEM się wymienić i szukałem wymiennika- nie wymieniłem się a on poprostu zchackował mi konto

PS2 -Jeśli konto ma byc zchackowane - jeśli nie moge grać na własnym koncie to chacker tez nie pogra

_________________
Błyskawica ~~DruiD~~ 53 LvL [On]

Gromek ~~SheeD~~ 22 LvL [ON]


Ostatnio edytowany przez ProStyler 1 Paź 2011, o 22:55, edytowano w sumie 2 razy



1 Paź 2011, o 22:37
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sie 2010, o 21:51
Posty: 274
Miejscowość: Sochaczew
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 88 razy
Nick w grze: MamBanaNieGram
Post Re: Zchackowane konto
wiec nie zgloszona wymiana , jesli dobrze zrozumialem regulamin to obydwa konta powinny zostac zbanowane , tak ? :)


1 Paź 2011, o 22:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 314 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron