Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Szukam porady 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Wrz 2010, o 08:55
Posty: 22
Miejscowość: Świat Tibi
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Szukam porady
Mam taki problem że ciągle moje ataki są blokowane przez potworki o dość niskim poziomie. Kupiłem dobry nóż za 16k i tak nic ;( Ciągle blokowane ciosy ;(

_________________
Nick: Krolix
Klasa:Rycerz
LvL:17 :D


27 Paź 2010, o 23:23
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, o 19:15
Posty: 245
Miejscowość: W-wa, Targowek
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Szukam porady
Po pierwsze - zwieksz mase...


Zartuje :)

Za trafianie odpowiada wspolczynnik zrecznosci. Nie mozesz go zaniedbywac. Poki masz za nisko, dawaj wiecej PA w ataki.

_________________
M3f - s1 - rycek lv. 60
Jezzar - s1 - sock puppet of doom
Veecos - s2 - the other white meat
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


27 Paź 2010, o 23:26
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Wrz 2010, o 08:55
Posty: 22
Miejscowość: Świat Tibi
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Szukam porady
Dobra ale brakuje mi siły brakuje mi zręczności skille chyba mam źle. Najlepiej trafiam o dziwo kamieniem :O żałosna jest gra tym pedalskim rycerzem

_________________
Nick: Krolix
Klasa:Rycerz
LvL:17 :D


27 Paź 2010, o 23:33
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2010, o 19:15
Posty: 245
Miejscowość: W-wa, Targowek
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Szukam porady
Gram rycerzem, w miesiac zrobilem 47 level. Trafiam wiekszosc ciosow w potworki nawet o 10 leveli wieksze ode mnie, do tego mam 2 buffy ktore mi to ulatwiaja. Postac nie jest moze zbytnio stworzona do pvp, ale zabijania mobow i unikania smierci - swietna.

Zadna postacia nie bedziesz dobrze trafial bez zainwestowania w ceche za to trafianie odpowiadajaca (odpowiednio: zrecznosc do ciosow fizycznych/strzalow i wiedza do czarow/urokow).

Btw. lepiej skasuj swoj drugi topik o sprzedazy konta, zanim bana wylapiesz za lamanie regulaminu gry.

_________________
M3f - s1 - rycek lv. 60
Jezzar - s1 - sock puppet of doom
Veecos - s2 - the other white meat
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


27 Paź 2010, o 23:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Wrz 2010, o 08:55
Posty: 22
Miejscowość: Świat Tibi
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Szukam porady
żałosna postać zawsze padam jako 1. -.- nie wiem jak mam tym gów*** grać wydałem siope i tak nie wiem co mam kupować. Dobra już nie odpisuj bo i tak w to nie gram Cya. Miło było poznać. Żal mi gry do której nikt nie umie napisać sęsownych poradników

_________________
Nick: Krolix
Klasa:Rycerz
LvL:17 :D


27 Paź 2010, o 23:38
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Wrz 2010, o 08:55
Posty: 22
Miejscowość: Świat Tibi
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Szukam porady
Dzieki wielkie za pomoc m3f ;] Ale ta gra nie dla mnie. A administator umie tylko kneble stawiać a żeby coś dodać itp to woli siedzieć jak .... i dawać kneble za głupoty

_________________
Nick: Krolix
Klasa:Rycerz
LvL:17 :D


27 Paź 2010, o 23:46
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Szukam porady
Kneble dają też inne osoby do tego uprawnione. Sam nigdy nie widziałem, aby ktoś niesłusznie został uciszony. Wiadomo jednak - różne rzeczy się zdarzają.

Cytuj:
A administator umie tylko kneble stawiać a żeby coś dodać itp to woli siedzieć jak .... i dawać kneble za głupoty
Powiem szczerze. Miałem do czynienia z wieloma administratorami i załodze Taernu nic do zarzucenia nie mam, nawet wręcz przeciwnie.
Cóż, jest ona dość mała, dlatego może wydawać się, że wszystko dzieje się w żółwim tempie. Administratorzy to też ludzie (wbrew plotkom i pozorom). Pamiętajmy też, że to beta.

Cytuj:
Żal mi gry do której nikt nie umie napisać sęsownych poradników
Pokazałeś tylko, że targają tobą niepotrzebne emocje. Po pierwsze, to że ktoś napisał poradnik to jego dobra wola ;) Po drugie, tak naprawdę wszystkiego można domyślić się samemu i poradniki psują zabawę. Gdzie jest radość z odkrycia nowego przedmiotu, kiedy wiemy o nim z poradnika?

Ale hej! Dystans. Przekonasz się nie raz, że warto czasem się rozchmurzyć, zatrzymać, zastanowić raz jeszcze.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


28 Paź 2010, o 00:59
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Wrz 2010, o 08:55
Posty: 22
Miejscowość: Świat Tibi
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Szukam porady
Cytuj:
Żal mi gry do której nikt nie umie napisać sęsownych poradników. Pokazałeś tylko, że targają tobą niepotrzebne emocje. Po pierwsze, to że ktoś napisał poradnik to jego dobra wola ;) Po drugie, tak naprawdę wszystkiego można domyślić się samemu i poradniki psują zabawę. Gdzie jest radość z odkrycia nowego przedmiotu, kiedy wiemy o nim z poradnika?

Dlatego na poważnych forach są nagrody za poradniki. A jak komuś psuje poradnik gre to niech nie czyta ja lubie wiedzieć coś nie muszą mi opisać jak klikać myszką ale podstawowe rzeczy przydało by sie

Ale hej! Dystans. Przekonasz się nie raz, że warto czasem się rozchmurzyć, zatrzymać, zastanowić raz jeszcze.[/quote]

_________________
Nick: Krolix
Klasa:Rycerz
LvL:17 :D


28 Paź 2010, o 16:08
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2009, o 23:24
Posty: 419
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Post Re: Szukam porady
Cytuj:
Mam taki problem że ciągle moje ataki są blokowane przez potworki o dość niskim poziomie. Kupiłem dobry nóż za 16k i tak nic ;( Ciągle blokowane ciosy ;(

Jeżeli chodzi o celność ataku to informacje znajdziesz:
- w tutorialu,
- w zakładce "Jak grać" na stronie głównej,
- w poradnikach na forum.
Dla Twojej wygody reasumuję:
1) Przeznaczaj więcej punktów akcji (PA) na atak. To od ilości kresek na panelu wyboru ataku zależy powodzenie ataku. Nie ma to wpływu na siłę ataku!
2) Rozwijaj cechę odpowiedzialną za celność. Zręczność/ wiedza. (w przypadku rycerza to zręczność).
3) Jeżeli przeciwnik ustawi obrony, na jedną rundę zmień typ ataku.
4) Zaopatrz się w ekwipunek zwiększający zręczność. (u innych wiedzę)
5) Wybierz do walki celny atak (u rycerza to "szybkie cięcie").
6) Wykorzystuj uroki zmniejszające obronę przeciwnika, wzmacniające Twój atak.

Nie Ty jeden masz problem z trafianiem. Wielu graczy inwestuje na początku w moc/ siłę i do 10-15 lvl jest super! A potem... trach! Przeciwnicy lepiej unikają ciosów, nie padają w pierwszej rundzie i ustawiają obrony. Siła przestaje wystarczyć.

_________________
Shade, 63 lvl, sheed, S1 (nieaktywny)


28 Paź 2010, o 16:35
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Wrz 2010, o 08:55
Posty: 22
Miejscowość: Świat Tibi
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Szukam porady
źle zrobiłem bo mam 6 pkt w rzut kamieniem ;( i co teraz?

_________________
Nick: Krolix
Klasa:Rycerz
LvL:17 :D


28 Paź 2010, o 16:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 268 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron