Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ? 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Serwer: S3
Nazwa postaci: mnk
Czas: dzisiaj
Opis:
Sprawa wyglada nastepujaca dzisiaj ok. godz 18.30 wszedl do nas na TS gosc co sie okazalo byl to PiotrMłody ktory wyzwal nas na bocznym od frajerow cala spolecznosc team speakowa ale glownie toczylo sie to do naszej gildi :) No i oczyiwscie po zrobieniu screena... sprawe zglosilem do administracij :) Okazalo sie Ze GM : MUREX I NEKROSKOP NIE SA WSTANIE MI POMOC :) o to dowody jak probowali mnie splawic grajac na czas ostatecznie nekroskop sie wylogowal a murex napisal (screen)... Zobaczcie sami ... ! Jeszcze przy okazij wspomne ostatni mi czasy jak zaatakowala mnie piatka w skladzie "napski" ryski i motyle i reszta holoty za nazwanie ich pajacami i ciotami dostalem knebla dosc sporego ... a zdozylem zaledwie wyjsc z walki ... nie trwalo to minute i mialem knebla ... nie wiem czy administracja jest dwulicowa bo zauwazylem juz od dawana ze traktuja co po niektore osoby wogole inaczej !! No oczywiscie 75+ sa traktowane po znajomosci idzie to nawet zauwazyc w walkach jak delikwenci 70+ wyzywaja a gdy napisze ze zglosze to do administracij az z nutka pewnosci siebie pisza " a pisz ", "zglaszaj", "powodzenia" samo sie narzuca co takimi pod tekstami maja na mysli !

A wiec to odp gm Murex: http://imageshack.us/photo/my-images/191/murexodp1.png/

A to odp Nekroskopa ktory sie wylogowal :) : http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... odzi1.jpg/

Licze ze ktos bezstronny i rozsadny wyjasni mi o co tutaj tak naprawde chodzi czy sa osoby bez karne ????


1 Lis 2011, o 21:39
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Lip 2011, o 00:19
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: GrotteKk
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
ahahah z pewnościa niedlugo ta sprawa ucichnie i temat zostanie zamkniety... w koncu ktos to poruszyl ! NIE powinno byc tak ze Administracja "lizodupków" traktuje wyjatkowo .. a na innych wcale nie zwraca sie uwagi !


1 Lis 2011, o 21:55
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Ja Ci tylko napisze, ze na s1 ode mnie nikt za frajera i pajaca nie dostanie knebla, chyba, ze doda do tego inne epitety :) Poza tym dobrze Ci napisano, by zglosic to na support, by uniknac komentarzy trolli (juz widze, ze jeden jest) :)


1 Lis 2011, o 21:56
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Epitety no ja dostalem za pajaca ... to za frajera powinna byc jeszcze wieksza kara ... to jest obraza ktora strasznie wplywa na czlowieka chocby ze wzgledu znaczenia nikt nie bedzie od takich mnie wyzywal bo ani nikogo z ucha nie strzelilem ani nie jestem ciota ... no chyba ze macie problem z odruznieniem frajer a ciota ? a juz napewno nie takie gowno jak ten typ skoro obrazac wolno u Ciebie na s1 :)


1 Lis 2011, o 22:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 12 Lip 2011, o 00:19
Posty: 18
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: GrotteKk
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
A ja widze ze jakis troll ma posade na S1 ...


1 Lis 2011, o 22:04
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 29 Lip 2011, o 10:20
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
takie kozaki, a tak was niszczymy. AbsTynenci to władza, honor, dobra zabawa i power. dlatego uwaga, nikt jeszcze nie traktuje nas z należytym szacunkiem, ale już powoli jesteśmy nazywani wysłannikami szatana:D Dlatego się strzeż ty co nas obrażasz bo dosięgnie Cię ręka sprawiedliwości...


Ostatnio edytowany przez Szpyt, 1 Lis 2011, o 22:10, edytowano w sumie 1 raz



1 Lis 2011, o 22:04
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
no i znajac zycie szpyt predziej dostaniesz knebla za tego frajera tu na czacie niz ja sie dowiem o co tak naprawde chodzi :) ?


1 Lis 2011, o 22:10
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 15:47
Posty: 16
Miejscowość: Bielsko-Biala
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
To normalne że i w tej grze jak i w innych są ukochane pudelki na które jest przymykane oko spotykam się z tym nie pierwszy raz. Nie przejmuj się tym jutro nazwiesz kogoś wieśniakiem i tez będzie knebel, a lizodupki będą się śmiać pozostaje pisać do najwyższych władz

_________________
Bagietta s3
BagieTaDru S4


1 Lis 2011, o 22:16
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 25 Wrz 2011, o 13:52
Posty: 37
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
No tak wiem ze tak jest wszedzie ale napewno nie bedzie tak ze ja jestem traktowany inaczej bo mam mniejszy lvl czy slabsze znajomosci :) Wielu jest takich ludzi jak ja z takim problemem tyle ze boja sie opisac albo nie maja moze weny :) a ja zrobie wszystko zeby ta sprawa byla wyjasniona :)


1 Lis 2011, o 22:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: O co tu chodzi ?? Odpowie mi ktos ?
Wiec zrob tak jak Ci pisali, odwolaj sie na support, bo ten temat jak dotad ma na celu psioczenie i na takie tematy GM nie musi nawet Ci odpisywac :) Mozesz na suprocie napisac to, co napisales w pierwszym poscie, a do tego dodaj screen z tym, jak byles "obrazany", jak masz screeny z tego, gdzie za "pajaca" dostales knebla tez mozesz to dodac. Polecam tez przeczytac wypowiedz dryga w tym temacie viewtopic.php?f=119&t=9638&p=70676&


1 Lis 2011, o 22:29
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 253 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron