Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 skarga na szkoper- odwolanie od bana 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post skarga na szkoper- odwolanie od bana
Dostalam knebel na 24h za recydywe, klotnie, prowokacje, choc nic takiego nie zaszlo.
Dokladnie przed chwila pisalismy o druidzie. Kazdy cos tam o nim pisal a ja napisalam, ze jest do kitu bo na solo expienie nie nadaje sie itp.
Ktos tam mi odpisal, ze to nie prawda, ze ten gracz ma lvl o ktorym mi sie nie snilo.
- Ja odpisalam, ze to oczym ja snie temu graczowi sie nie snilo-
zaraz inny gracz nikosek napisal, ze : knebel dla krejzi za klotnie i dostalam knebel na 24h.
No bez jaj. ludzie jak to sa klotnie to ja od jutra zakonnica jestem, jest 23:50i niewolno pisac nic na czacie ?
szkoper dal mi knebel i dlatego skarge pisze bo nawet mi zabronil pisac na czacie slowo knebel...
Tak zabronil mi slowo takie pisac ale w [ciach] on ma to, ze przed chwila inny gracz napisal KNEBEL dla krejzi i krejzi dostala knebel za nic...tylko dlatego, ze jakis dzieciak tak napisal.
Jak ktos cos przewinie to mi nie wolno pisac knebel dla xxx bo zrobil to czy tamto...
To jest zwykle uwziecie sie i faworyzowanie innych graczy przez szkoper.
upomnialam gracza bartekarche za prowokacje i podburzanie graczy na czacie. Napisalem, ze za swoje zachowanie moze knebel dostac i szkoper dal mi knebel za podburzanie i : ze administracja wie co ma robic...
Tak napisal ale to, ze przez 20 minut koles pisal na 3 czatach to samo nawet na handlowym tego nie widzial...
Ale jak ja napisalam uwage w kierunku gracza z jego nikiem- napisalm na poczatku aby nie bylo nie formalnosci, ze to do kogos innego...
I mi knebla dal szkoper a nie temu graczowi...uwziol sie chlopak na mnie czy jak ?
Nie wiem, podobam mu sie za bardzo czy az tak mnie nie trawi, nie oznacza ze wolno mu wszystko a nam graczom nic...Tu sprawe kieruje do bubelage bo chyba to on tu ma wladze najwieksza : ogarnij tego czlowieka bo niemoze mnie od tak sobie karac za cokolwiek napisze na czeacie, a to, ze my gracze niemozemy pisac odwolan od knebli nie daje mu prawa rzucania kneblami na prawo i lewo.
To jest ponizanie innych graczy i faworyzowanie ich a innych ponizanie przez takie rzucanie kneblami i nie odpisywanie na wiadomosci.
O 24:04 weszlam na druga postac napisalam, ze takie traktowanie to faworyzowanie, aby mi szkoper przedstawil ktory punkt w regulaminie zlamalam, i jakis gracz nagle zaczal miesem rzucac w moim kierunku to kukiq napisal tylko spokoj na czacie a ja dostalam bana na postac...Hallo cos tu jest nienormalne..Inni [ciach] na czacie i graja spokojnie bez knebli, a ja za zwrocenie uwagi bana dostaje...
Prosze o sciagniecie bana z mojego konta w grze bo nie slusznie go dostalam, teraz
uwziol sie chlopak na mnie bo zwracam uwage graczom a jego to poniza, ze sam nie widzi co sie dzieje na czacie.

Pozwoliłem sobie poprawić kilka błędów w tekście aby był bardziej przejrzysty. ~Szkoper


Ostatnio edytowany przez krejzolka 6 Cze 2011, o 00:13, edytowano w sumie 2 razy



5 Cze 2011, o 23:55
Profil
Zabójca Tilsai

Rejestracja: 25 Lut 2011, o 10:28
Posty: 788
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Peys
Post Re: skarga na szkoper
moze jakies screeny dorzuc a nie powiesc o niczym :)


6 Cze 2011, o 00:00
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
to nie skarga dla graczy aby kazdy na pawal a do bubela, on sobie sam to sprawdzic moze i tu zadne ss nie potrzebne sa, bubel ma dostep do histori czatu
dlatego napisalam godzine aby nie musial calego przewijac


6 Cze 2011, o 00:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 02:54
Posty: 144
Podziękowano: 55 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
I mamy tu podręcznikowy przykład, jak nie pisać odwołań i jak nie pisać czegokolwiek :D

1. Szanuj swój język - innego pewnie już nie poznasz, więc staraj się pisać tak, żeby Twoi rodacy nie musieli zatrudniać szyfrantów.
2. Załącz screeny - dla 24h knebla nikt nie będzie sprawdzał logów.
3. Opisz sprawę precyzyjnie i bez emocji. Twoje odczucia nikogo nie obchodzą, liczą się fakty.


6 Cze 2011, o 00:25
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 09:19
Posty: 42
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Jestem całkowicie za twoim postem. na s3 przeginają z faworyzowaniem, podam swój przykład napisałem że ktoś jest czyimś pieskiem czy to jest obraza ? weźcie nie róbcie jaj! piesek to nie jest [Ciach] obraza!!! zajmijcie się s3 i to szybko bo tu się źle dzieje pozdro.
[Bez wulgaryzmów prosze - Mysth]


6 Cze 2011, o 00:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2011, o 03:16
Posty: 421
Miejscowość: Wwa/Krk/Hamburg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 130 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
masz racje, nazywajac kogos czyims psem nie obrazasz nikogo

_________________
Koko: kuki jak nazwac gildie?
-nie wiem, czy to wazne?
..
-dlaczego nazwales nasza gildie NoName?
-bo to gildia bez nazwy, ona nie jest wazna, tylko osoby ktore w niej sa
Image
Dzieki. Wszystkim.


6 Cze 2011, o 01:05
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
po 1: knebel i ban słuszny
po 2: zaraz gratisowo zostaniesz ukarana banem na forum za wulgaryzmy

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


6 Cze 2011, o 01:07
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Twój totalny brak składni, ortografii i interpunkcji oraz absolutny brak umiejętności dyskutowania to jedna z bardzo rażących rzeczy których raczysz graczy każdego dnia całymi godzinami i / lub do knebla / bana (niepotrzebne skreślić*). Dziś po raz nty dostałaś i bana i kneble.
Dlaczego? To proste:
1. Nie szanujesz rozmówców - zakrzykujesz ich, na siłę udowadniasz swą wątpliwą rację, nie dopuszczasz do głosu, uważasz że wszystkie rozumy pozjadałaś
2. Na ogólnym podważasz autorytet GMa i pyskujesz na wszystkich
3. Sama łamiesz regulamin i wykłócasz się o każdą drobnostkę, ale swych wad nie widzisz, lecz cudze i owszem.
4. Po banie i / lub kneblu przelogowujesz się na inne postacie i dalej obrażasz, spamujesz, kłócisz się i wyzywasz.
5. Kilka razy w tygodniu dostajesz bany i kneble recydywy. To o czymś świadczy, prawda?


Czepiać się GMa bardzo łatwo, lecz trudniej realnie ocenić własne postępowanie, które w twoim wypadku pozostawia wiele do życzenia....
Nie masz bladego pojęcia o rzeczach o których mówisz, ale pieniacko, idiotycznie wręcz kłócisz się do upadłego (lub knebla).
Radzę więcej dystansu do siebie samej i realizmu.

P.S nie ma żadnego faworyzowania, to twoje wymysły.... Przestań takie bajki wymyślać.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


Ostatnio edytowany przez Niobe, 6 Cze 2011, o 01:12, edytowano w sumie 1 raz



6 Cze 2011, o 01:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 15 Kwi 2011, o 21:48
Posty: 16
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Zaczynając od tego na pierwszym koncie podburzałaś ludzi do kłótni i prowokowałaś.. dostałaś knebla i wszedłeś na drugie konto po czym to samo zaś robiłeś ... po za tym bana chyba się nie dziwiw czemu dostałes bo np na priv do nikoska wypisywałeś ty cwelu ,ty dzieciaku niedoje***y, stul morde itd było tego bardzooo duzo.. albo ze ortografia się pajcu pier*****y kłania i tego typu teksty .. więc do kogo masz problem i żal ze masz bana skoro sama sobie na to zasłużyłaś za swój nie wyparzony jezyk.. a tak po za tym to nie było dzis tak pierwszy raz.. zresztą bana dostałaś bo również na administratorów najeżdżałaś i to nie pierwszy raz.. bo juz troszke tu gram i widywałem jak wywołujesz kilkukrotnie zamieszanie.. Wcześniej też to robiles/as po czym dostaleś knebla .. odpalałeś kolejne konto i dalej to samo robiłeś więc się jeszcze dziwie ze perma nie dostałeś


Tak na marginesie pisałem ona /on bo juz nie wiadomo co to jest :)

_________________
Undisputet 67 lvl Lucznik s3 (Wciąż rośnie )


6 Cze 2011, o 01:12
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: skarga na szkoper- odwolanie od bana
Po pierwszym poście ciężko domyśleć się o co chodzi, więc może ja nakreślę sytuację z mojej perspektywy.

Knebla dostałaś za, cytuję: "prowokacje klotni, recydywa", Twoje wypowiedzi były naganne, zachowanie obsceniczne, a chęci poprawy brak. Po kneblu weszłaś na inną postać, gdzie po krótkiej chwili zaczęłaś powtórnie spamować, prowokować do kłótni, obrażać innych graczy, nie reagować na moje ostrzeżenia (również na priv), oraz wykazywałaś całkowity brak szacunku dla regulaminu.

Postawiłaś mnie przed przed trudna decyzją, zbanować Ciebie, czy pozwolić Ci torturować wszystkich swoimi wypowiedziami, po przeanalizowaniu za i przeciw, wybrałem mniejsze zło. Ze względu na Twoje wcześniejsze łamanie regulaminu, wiele skarg graczy na Twoje wypowiedzi na priv, brak reakcji na moje prośby, zastosowałem karę w postaci bana na wszystkie konta. Oczywiście masz możliwość do odwoływania się, więc poczekajmy aż wypowie się Drygu.

Mimo wszystko z szacunkiem,
Szkoper


6 Cze 2011, o 01:50

Podziękowali: Verti (23 Cze 2011, o 20:59)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 202 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron