Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 kneble nie sluszne za priv 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
nie ma sensu dalej ciagnac tego tematu, pisalem do suportu dalem linki z forum tyczace sie frajera, i kar , oraz tego co ja pisalem na priv, oraz linkow z forum na temat wulgaryzmow na priv, i osoba druga zostanie, albo zostala juz ukarana.
wszelkie problemy i skargi bedzie sie pisalo z ss-ami na suport bo tu gm-owi niechce sie nic robic, wiec nie ma sensu wogle tu im nic zglaszac, bo sie wypinaja na to i odsylaja do suportu, pomijajac ze koles wulgie, zglosil bym do do gm-a i on by dostal natychmiast kare, a zglosze do suportu to suport jutro to odczyta ukara go kneblem o 12:15 a koles na gre wejdzie za 2 dni i nawet niebedzie wiedzial ze jakas kare mial,wiec to samo za siebie mowi.
temat prosze zamknac.


7 Lis 2011, o 22:10
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Ja tylko dodam, ze od 1 wrzesnia 2011 nie tlumaczymy juz, ze jest opcja ignore, poniewaz od tego momentu mamy nowy regulamin czatu, ktory okresla, ze za obraze na priv kara jak najbardziej sie nalezy.

Co do tego czy frajer to obraza to samo slowo ma dwa znaczenia, z ktorych jedno jest wulgarne, a drugie potoczne, do tego dochadza inne czynniki:
-ilosc kar, ktora posiada gracz, oraz ich rodzaj
-caly kontekst wypowiedzi
-aspekt ludzki (nic nie jest czarne, albo biale, a rozni moderatorzy moga roznie postrzegac to slowo, jak i pozostale aspekty wymienione wyzej).

Ja osobiscie staram sie nie dawac w ogole knebli za "frajera", glownie po to, by uniknac sytuacji typu "ja dostalem, a kolega za to samo nie dostal", poniewaz gracze nie rozumieje, ze to nigdy nie jest "to samo", nawet jak jedna osoba napisze wulg na czacie i zostanie ukarana, to jak druga osoba za chwile napisze dokladnie to samo, to juz mu dochodzi premedytacja i kara jest wieksza.

Co do reakcji gracza, to przyznam sie, ze czesci nie jestem w stanie zrozumiec (on Ci mial za zle to, ze robisz SSy?), ale gdyby mnie jakis gracz spytal "czy powinienem kupic plate od gracza, ktory ma 16 lvl?" odpowiedzialabym -NIE, bo to najprawdopodobniej oszust, poniewaz nawet jak zostanie ukarany, to odczuje kare minimalnie, a 16 lvl sie w 1 dzien wbija. Wiec tu nieufnosc gracza byla jak najbardziej uzasadniona (sama w poradniku pisalam, by unikac handlu platyna z niskimi poziomami), natomiast Twoja reakcja byla wulgarna i chamska i za to knebel jak najbardziej sluszny.


8 Lis 2011, o 04:16
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
mam kilka postaci i 16 lvl jest druid bo na nim samemu ciezko sie expi, mam sheeda 31 lvl, mam mo 52 lvl, mam kilka postaci, i najlepszyma kupowala odemnie plate,
kupowal grzybiarz z 65 lvl,
kupowala 74 lvl mo, idealistka i jakos nie narzekali,
twoj poradnik o unikaniu kupowania platyny od niskich lvl, wogle nie powinien byc dopuszczony, do publikacji bo teraz tym samym utrudniasz gre slabszym lvl ktorym nie chce sie lowic rybek jak mi
tylko wola karta kredytowa kupic plate sprzedac ja za gold innemu graczowi i kupic za gold rary na swoj lvl,
jednym slowem zawalilas mniejszym lvl, gre i utrudnilas ja wlasnie.
i dlatego konflikty beda powstawaly,
a nie zapominajmy ze rary sa od 15 lvl i od 15 lvl gracze powinni plate sprzedawac, aby na rary zarabiac,
jest to dopuszczalne i logiczne, ze koles ktory ma 15 lvl i plate sprzedaje gra na tyle dlugo ze wie ile potrzebuje golda na jakie rary a to oznacza ze gral wczesniej wiec ma druga postac lub i kilka ich nawet.
wiec tu twojego poradnika w zupelnosci nie rozumiem.
zrobilem druida i mam zamiar sprzedawac nim platyne bo chce rary kupowac wszystkie od 15 lvl jakie sa dostepne, a niepojde na 15 lvl na ryby bo to nie realne, wiec wole karta kredytowa za platyne zaplacic i sprzedac ja innemu graczowi, aby mic kase na rary to jest logiczne.


8 Lis 2011, o 12:29
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Mieszczanin, jako że posiadasz postacie wysoko lvl, jak sam napisałes, to powinienes wiedziec, że równierz masz mozliwosc sprzedazy tej platyny z wyzszej postaci i przez dp przesłac złoto na inna postac na koncie lub przez znajomego któremu mozesz ufac na postac z innego konta.

Co do poradnika Myst, dobrze ze on jest, ponieważ gracze (wiekszosc) ostatnio zaczeła uważac własnie przy handlu platyna. I nie powinienes miec pretensji do Mysth tylko do graczy którzy oszukuja na niskich lvl, przez co została wyrobiona opinia o takich osobach.

Przykład ostatnio na s3 przybywaja osoby z niskimi lvl które sprzedaja platyne za grosze (100 platyny = 100 k złota), jak wiadome ostrozny gracz który przeczytał poradnik i orientuje sie w kupnie/sprzedazy platyny, nawet nie zwróci uwagi na taka osobe/oferte, lecz młody gracz, który niezapoznał sie z poradnikiem, ani nie ma wiedzy na ten temat, kupi ta platyne, i zostanie oszukany.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


8 Lis 2011, o 12:45
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
tak tylko nieznam tu graczy na tyle aby mi z depo kase przeniesli z jednej postaci na druga, a kazda postac staram sie miec na osobnym koncie, aby jak mi sie znudzi mogl ja odsprzedac, nieruszajac pozostalych postaci, dlatego druida mam na 18 lvl teraz i sprzedaje z jego konta platyne, z tym ze ja oczekuje pierw zlota , a po chwili dokonuje przelewu karta kredytowa w systemie paypal, i dana osoba otrzymuje platyne w ciagu minuty, zawsze tak sie sprzedawalo platyne i zawsze sie tak sprzedaje, jak by nie bylo to ja bede stratny bardziej jak mi koles nie zaplaci, bo ja realna kase stracektorej moge nie odzyskac, a postac straci najwyzej golda ktorego odzyska zabijajac potworki, czy lowiac rybki, dlatego ja wole jak mi najpierw sie kase da a potem ja dokonam przelewu, ale denerwujace jest to jak takie dziecko ci napisze niedam ci kasy bo ty chcesz mnie okrasc, b o chcesz pierw kase a potem chcesz dac platyne, a jak idziemy do sklepu to najpierw dajemy kase potem mozemy odejsc z przedmiotem kupowanym w sklepie.
owszem sa gracze co oszukuja, ale niemozna kazdego posadzac o kradziez tylko dlatego ze ktos komus niedal platyny, czy czegos tam, poto robi sie ss dla zabezpieczenia, aby potem w razie problemu odzyskac zloto, bo jak mnie sie okradnie to ja kasy realnej za platyne nie odzyskam, tylko plate na postac ktora jest zbedna dla mie.


8 Lis 2011, o 13:38
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
To jak cos, proponuje ci takie rozwiazanie.

Podczas gdy bedziesz sprzedawac, popros na serwerze moda/gm który ma z 5-10 min wolnego czasu. Powiedz odrazu osobie która bedzie od ciebie kupowac plate ze bedzie w tym uczestniczyc osoba z administracji (wiekszosc oszustów odrazu zrezygnuje z takiej oferty) i zróbcie takie cos.

Osoba która kupuje za złoto od ciebie ta plate, daje te złoto dla moda/gm, ty przelewasz plate na tamtej osoby konto i dostajesz złoto od moda/gm. Dzieki takiej transakcji ty masz pewnosc ze dostaniesz złoto, oraz osoba kupujaca bedzie miała pewnosc ze dostanie plate.

I jest po krzyku, oczywiscie nie zawsze ktos z ekipy bedzie lub bedzie miał czas, ale zawsze masz jakies wyjscie.

_________________
Kocham mojego Szopa :D


8 Lis 2011, o 13:55
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
to nie jest zadne rozwiazanie, nie zawsze sa modzi na grze, i nie kazdy ma czas, ja mam rycka na 16 lvl i zalezy mi na expieniu nim, niemam czasu aby wchodzic na 31 sheeda i czekac godzinami az ktos odpowie ze chc eplatyne kupic, ja expie ryckiem na 16 lvl i nim sie oglaszam, a kazdy pisze ze walek czuje bo mystheria taki poradnik napisala aby nie kupowac platy od mniejszych lvl, przez co utrudnila mi tym samym sprzedanie platyny, bo kazdy sie na jej poradnik powolywuje, a ja niesprzedam platy zanim kasy nie dostane bo jak mnie gracz wykiwa, bo ja realna kase jestem stratny, ktorej nie odzyskam
jedynie plate odzyskac moge na konto kra jest mi zbedna po nie potrzebuje jej do niczego.


11 Lis 2011, o 14:43
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Będzie wprowadzona platyna jako paczki i dostępna w standardowym handlu więc Twój problem zniknie. Czy takie rozwiązanie Cię satysfakcjonuje?

_________________
Image
Image


11 Lis 2011, o 16:53
Profil
Walczący z drzewcami

Rejestracja: 4 Wrz 2011, o 19:21
Posty: 353
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: kneble nie sluszne za priv
Bardzo.


11 Lis 2011, o 21:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 266 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron