Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Ban za kradzież? 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 20:15
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban za kradzież?
Tyle pieniędzy się wydaje poto aby dostać niesłusznego bana!
Bardzo się zawiodłem tylu ludzi namówiłem na platyny a wy mnie oskarżacie o kradzież rzeczy ja tego nie zrobiłem Princesa znam od przedszkola i to ja go w tę grę wkręciłem nie mam powodów aby kraść mu rzeczy!
Ale dobra jak mamy się we dwóch skontaktować z wami? obaj na forum napisać?


27 Sty 2012, o 22:55
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ban za kradzież?
On zgłosił włamanie i zniknięcie sprzętu, czas w którym się to stało i IP wskazują na Ciebie i na tej podstawie przyznałem bana. Powtarzam skoro się znacie porozmawiaj z nim i wypracujcie rozwiązanie. Nie znam ani jego ani Ciebie, decyzję podejmuję na podstawie logów. To tyle z mojej strony w tym temacie.

Pw na forum lub w grze.

_________________
Image
Image


27 Sty 2012, o 22:57
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011, o 06:08
Posty: 232
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Djcompany
Serwer: HardCore
Post Re: Ban za kradzież?
Ladzin napisał(a):
Jest to mój znajomy z RL często expie mu bo rzadko gra (Nie ma komputera gra na cafe).
Dziś gadałem z nim w szkole bo wczoraj ktoś wbił mu na konto i zaczął wyzywać zarówno mnie jak i innych. Ale nie ma w tym nic dziwnego bo rozdaje loginy i hasła swojego konta każdemu. tylko po to aby podexpił. Sam sobie winny jest. Potem je zabiera i zmienia hasło żeby zgarnąć itemki. Kiedy ktoś grał na jego koncie w tym czasie ja też grałem. Mam świadka.


Słuchaj... Zgłosił kradziesz więc pewnie nie miałeś pozwolenie na sprzedanie itemków...
Moim zdaniem ban nie powinień być zdjęty... Ale nie do mnie należy pozbawianie złudzeń

Owszem nie do Ciebie więc nie nabijaj sobie postów w tego typu tematach, robisz tylko niepotrzebne zamieszanie~Naz

_________________
Image
Image


27 Sty 2012, o 22:58
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 20:15
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban za kradzież?
Ok skontaktujemy się z wami. Uprzedzę tylko że princesa nie ma komputera i gra często na innych IP jeśli to coś robi.


27 Sty 2012, o 22:59
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Ban za kradzież?
Niech pisze z tego samego IP, z ktorego zglosil kradziez.


27 Sty 2012, o 23:00
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 11 Kwi 2011, o 19:57
Posty: 17
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban za kradzież?
Oj dobra typie, z kilometra widać że to wałek, nie kompromituj się Xd


28 Sty 2012, o 01:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 20:15
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban za kradzież?
Nie po to gram żeby kumplowi hakować konto. Zaraz napisze że to nie ja


Ostatnio edytowany przez Ladzin, 28 Sty 2012, o 10:48, edytowano w sumie 1 raz



28 Sty 2012, o 10:22
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 28 Sty 2012, o 10:38
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban za kradzież?
Witam. Wczoraj złożyłem skargę odnośnie kradzieży konta.Mój znajomy Ladzin grał kiedyś na moim koncie gdyż ja nie miałem
komputera i grałem na kafejkach lub bibliotekach. Jestem pewny że on nie zabrał żeczy. Miał pozwolenie na zabranie kilka K
z konta. Ale gdy ktoś hakował mi konto zadzwonił do mnie i powiedział co się dzieje. w tym samym momęcie kazałem mu zmienić hasło
i jak najszybcie przeżucić żeczy. lecz tak się nie dało ponieważ jak włączał drugie konto to wyżucało go i pisał oże konto jest zablokowane.
W szkole wszystko obgadaliśmy i doszliśmy do wniosku że złożę skargę (to był pomysł Ladzina) Prosze o unbanowanie konta Ladzin. i Przepraszam
za problemy. Pozdrawia Princesa


28 Sty 2012, o 10:43
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ban za kradzież?
Princesa napisał(a):
Witam. Wczoraj złożyłem skargę odnośnie kradzieży konta.Mój znajomy Ladzin grał kiedyś na moim koncie gdyż ja nie miałem
komputera i grałem na kafejkach lub bibliotekach. Jestem pewny że on nie zabrał żeczy. Miał pozwolenie na zabranie kilka K
z konta. Ale gdy ktoś hakował mi konto zadzwonił do mnie i powiedział co się dzieje. w tym samym momęcie kazałem mu zmienić hasło
i jak najszybcie przeżucić żeczy. lecz tak się nie dało ponieważ jak włączał drugie konto to wyżucało go i pisał oże konto jest zablokowane.
W szkole wszystko obgadaliśmy i doszliśmy do wniosku że złożę skargę (to był pomysł Ladzina) Prosze o unbanowanie konta Ladzin. i Przepraszam
za problemy. Pozdrawia Princesa


W tym momencie mam ochotę zostawić tego bana i dołożyć kolejnego Tobie... Pytałem na supporcie kto miał dostęp powiedziałeś że nikt...

A skoro jesteś taki "szczery" to zdejmę pod warunkiem że nikt nie będzie miał passów do Princessy i będziesz grał tylko z tego IP z którego napisałeś skargę na support i powyższego posta, jakiekolwiek inne ip = ban, kolega Ladzin ma zakaz logowania się na konto Princesa a jeśli ma passy do innych kont zalecam zgłoszenie tego w ciągu 24h na forum bo kolejna tego typu sprawa zakończy się banem bez odwołania. Dodatkowo po odbanowaniu Ladzin natychmiast kontaktuje się z GM na serwerze i oddaje na postać Phate, Ismael lub GnomMgłaa złoto które przełożył sobie z Princesy... I obaj będziecie pod obserwacją :)

_________________
Image
Image


28 Sty 2012, o 12:10
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Sty 2011, o 20:15
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Ban za kradzież?
OKs :) princesie kazałem zmienić e-mail już nikt mu nie wbije ;P
Proszę o Ub :)


28 Sty 2012, o 12:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 303 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron