Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Pozbawienie expa po porażce [W] 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
annaalexa napisał(a):
mikhell w takim układzie życzę ci abyś doświadczył takiego rozczarowania jak ja wczoraj.
Tak ze 90k expa w plecy i zobaczymy czy nie popadniesz w depreche. Zamknijmy ten temat.


Gram MO, wbiłem spory lvl. Więcej nie potrzeba aby domyślić się, że gram postacią bardzo narażoną na deady. Z czołówki MO na moim serwerze i tak mam ich względnie niewiele... około 630. Proszę, nie pisz mi o depresji z powodu deadów, bo może się okazać, że straciłem w skutek śmierci więcej expa, niż sama wbiłaś na swojej postaci :)

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


Ostatnio edytowany przez mikhell, 30 Paź 2012, o 14:08, edytowano w sumie 1 raz



30 Paź 2012, o 13:41

Podziękowali: annaalexa (31 Paź 2012, o 18:15)
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2011, o 10:45
Posty: 9
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
Przed chwilą to samo 83752exp i 2440 golda i czy to nie jest porażka? Aż się chce ze złości zwymiotować.

-----------

mikhell napisał(a):
Gram MO, wbiłem spory lvl, gram MO. Więcej nie potrzeba aby domyślić się, że gram postacią bardzo narażoną na deady. Z czołówki MO na moim serwerze i tak mam ich względnie niewiele... około 630. Proszę, nie pisz mi o depresji z powodu deadów, bo może się okazać, że straciłem w skutek śmierci więcej expa, niż sama wbiłaś na swojej postaci :)

A trafiło ci się że nie zdążyłeś odrobić i za chwilę powtórka bo mi tak i jest to
niesmaczne dwa dni z rzędu po tyle samo? dlatego wydaje mi się że to błąd w obliczeniach.


połączyłam posty, znowu. przy okazji - uważaj na cytowanie - ironka


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


30 Paź 2012, o 13:59
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2012, o 15:15
Posty: 475
Miejscowość: Orzesze
Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
annaalexa napisał(a):
mikhell napisał(a):
annaalexa napisał(a):
mikhell w takim układzie życzę ci abyś doświadczył takiego rozczarowania jak ja wczoraj.
Tak ze 90k expa w plecy i zobaczymy czy nie popadniesz w depreche. Zamknijmy ten temat.


Gram MO, wbiłem spory lvl, gram MO. Więcej nie potrzeba aby domyślić się, że gram postacią bardzo narażoną na deady. Z czołówki MO na moim serwerze i tak mam ich względnie niewiele... około 630. Proszę, nie pisz mi o depresji z powodu deadów, bo może się okazać, że straciłem w skutek śmierci więcej expa, niż sama wbiłaś na swojej postaci :)

A trafiło ci się że nie zdążyłeś odrobić i za chwilę powtórka bo mi tak i jest to
niesmaczne dwa dni z rzędu po tyle samo? dlatego wydaje mi się że to błąd w obliczeniach.


Powiem Ci szczerze, nie zwracam na deady uwagi.
To prawda że na poziomie 40-50 kara za deada jest bardziej dotkliwa niż na poziomie 80+. Dzieje się tak ze względu na to, że kara nie rośnie równo z lvlem. Zostało to już nieco poprawione, ale chyba nie do końca. Na wyższych lvlach kara rzędu 100K expa (tyle można stracić max) to jest ~15 minut expienia. Przyznasz że niewielki to problem.

Moim zdaniem, problem jeśli rzeczywiście jest, to nie tkwi w tym, że Ty tracisz za dużo expa poprzez śmierć, tylko ja za mało. Myślę że kary dla graczy o wysokich lvlach powinny zostać podniesione (stopniowo, zależnie od lvlu):
lvl 80: +20% expa za deada
lvl 90: +30% expa za deada
lvl 100: +40% expa za deada
itd.

_________________
Gram na Larkas (kiedyś S2), MO 133
Gildia: Dark Templars |||||||| Blues Brothers & Valhalla - I shall remember

Image
+Druid turniejowy, lvl 44: 1. miejsce x3 +Ryc turniejowy, lvl22: 1. miejsce x3, 3. miejsce x1


30 Paź 2012, o 14:16
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
mikhell napisał(a):
annaalexa napisał(a):
mikhell w takim układzie życzę ci abyś doświadczył takiego rozczarowania jak ja wczoraj.
Tak ze 90k expa w plecy i zobaczymy czy nie popadniesz w depreche. Zamknijmy ten temat.


Gram MO, wbiłem spory lvl. Więcej nie potrzeba aby domyślić się, że gram postacią bardzo narażoną na deady. Z czołówki MO na moim serwerze i tak mam ich względnie niewiele... około 630. Proszę, nie pisz mi o depresji z powodu deadów, bo może się okazać, że straciłem w skutek śmierci więcej expa, niż sama wbiłaś na swojej postaci :)


Zgonów zaliczyłem ponad 6 razy więcej jak Ty i czuje się z tym świetnie :D

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


30 Paź 2012, o 14:17
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 11:13
Posty: 53
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
gdy losujesz kartę "masz szczęście" lub "dodatkowa kasa" to exp jest mniejszy, ale jeśli dostaniesz "dodatkowy exp" mnoży się to x2, jeśli "dużo dodatkowego expa" - x3 czy tam 4 nie jestem pewien czy tak trudno to zauważyć?


30 Paź 2012, o 15:21

Podziękowali: annaalexa (31 Paź 2012, o 18:17)
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2011, o 21:16
Posty: 1021
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 175 razy
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
a mnie zastanawia co innego i być może tu jest właśnie przysłowiowy pies pogrzebany ^^

annaalexa napisał(a):
Ja wczoraj straciłam dorobek punktów jaki zdobyłam przez kilka dni bo nie jestem notorycznym graczem i poświęcam tej grze 2 góra 3 godz. dziennie. Mam 61 lev.

powiedz, co robisz w grze przez te 2-3 godziny? bo jeżeli 84k ekspa to dla ciebie dorobek kilku dni (kilka to ile? przyjmijmy że trzy), to znaczy że dziennie wbijasz 28k. straszna cienizna na 61 lvlu;p idź na dz, ugrasz jednego dnia 200 - 250k i jeszcze zostanie ci sporo czasu na obijanie się. wtedy nawet wylosowana co jakiś czas u śmierci karta 'dodatkowe doświadczenie' to będzie tylko przykry pech, a nie katastrofa jak to tutaj przedstawiasz.


30 Paź 2012, o 15:35

Podziękowali: annaalexa (31 Paź 2012, o 18:17)
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Pozbawienie expa po porażce
Witam,

Jeżeli chodzi o odwołanie do topicu to straty doświadczenia przy śmierci są raczej pomiędzy bardzo małe, a znikome. Zazwyczaj można to odrobić w 30 min~ grania.

Być może w przyszłości zostaną wprowadzone dodatkowe bonusy, które będą zmniejszały ilość straconego expa.

W chwili obecnej opracowany jest wzór, który posiada duży współczynnik losowości (co obrazują wybierane karty) i na 50+ lvlu można stracić od ok 20k do 150k (zakładając posiadanie odpowiedniej ilości złota). System uważam, za łagodny i nie wymagający zmian.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


30 Paź 2012, o 16:58

Podziękowali: annaalexa (31 Paź 2012, o 18:14)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 235 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron