Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Nie wiem co się tało 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2011, o 09:33
Posty: 494
Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Post Re: Nie wiem co się tało
Mi zdaje sie ze stoi, bo za pierwszym razem czekalem, i czekalem zeby sie odlagowalo i prawie nie padlem na tej zabce. Za drugim i trzecim odrazu lognalem i prawie nic mi nie odjela.

_________________
_______
Image
Image


20 Wrz 2013, o 20:10
Profil WWW
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Post Re: Nie wiem co się tało
coz skad miałem wiedziec ze po zatrzymaniu skryptu postac dalej sobie stoi w grze? jak bezbrbronna owieczka? bez operatora... dla mnie w tym momecie świat gry sie zatrzymuje skad miałem wiedziec z e nie jest to równoznaczne z wylogowaniem?

nalezy w takim razie to gdzieś opisac aby po takim monicie ludzie odrazu robili relog... ja nie robiłem bo sadziłem ze gra juz mnie nie dotyczy i robiłem w spokoju ss , nie wiem co się wydarzyło w tym czasie i nie miałem na to zadnego wpływu..

nie wiem czy uznac to za bład ale biorac pod uwage fakt ze jednak strata nastąpiła a nawet nie wiem jak to nalezało by zwrócic strate i gdzies nalezało by poinformowac o tym by ludzie nie zwlekali z relogiem..

Nie jest to tylko moja wina, gra nie zawiodła, bo grało sie dalej dla innych ale sam fakt ze na przebieg wydarzen nie miałem wpływu .. sprawe przechyla na moja strone jednak


20 Wrz 2013, o 20:22
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 217 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron