Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Problem z logowaniem i wczytywaniem :( 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 12 Cze 2011, o 10:34
Posty: 61
Miejscowość: BBA
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Drygu końcowe wczytywanie w ogule sie nie pojawia zostaje takie "pofalowane" ciemne tło oraz brązowo zielone ozdoby po lewej i prawej ( ostatnie czyli to przy którym juz powinien byc ping w prawym górnym rogu a na górze menu).
Kilka razy zdarzyło się tak że jak doszedłem postacia(grajac przez gsm) w okolice szpitala to na netii normalnie sie wczytywało tyle że nie jest to reguła i w sumie żadko tak sie udaje .
Jutro sprawdze na innym sprzęcie ale nie wydaje mi się skoro z innym netem działa :)
ccleanerem juz czyściłem i żadnej róznicy :(
przywracania systemu brak :)
Czarno widze ten format i reinstalke no ale jak nie bedzie wyjscia to mówi się trudno.

Najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt że dzisiaj założyłem sobie nową postać na s3 oczywiscie od poczatku będąc podłączonym do netii i ta postać normalnie sie wczytuje bez zająknięcia i to nie ważne czy wyloguje sie w miescie czy na bagnach .Dodam że poprzednie postacie zakładałem przez gsm-a.

No ale nic .Nie ma możliwości żeby nie było rozwiązania tego problemu w końcu to tylko komputer :D


16 Cze 2011, o 00:14
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 18:39
Posty: 1306
Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 217 razy
Post Re: Problem z logowaniem i wczytywaniem :(
Jeżeli łamie jakiś pkt. regulaminu prosze o usunięcie postu/tekstu/linku łamiącego.

Jeżeli jest to wina twojego łącza to przetestuj je na tej stronie.

test

Wyniki wklej do tego tematu lub wyślij do administracji, drygu powinien znaleźć błąd jeżeli takowy jest na twoim łączu. Test może troszke potrwać więc nic nie rób na internecie.

Ale najprawdopodobniejszą przyczyną jest twój software (oprogramowanie).

Jak masz jakies pojęcie o komputerach to szybko powinieneś sobie z tym poradzić.

- Odinstaluj wszystkie przeglądarki (ff, opera, chrome itp.) programem który czyści również rejestr oraz składniki po nich (podany wcześniej Revo uninstaller lub tym podobne programy)
- Odinstaluj Adobe jak i jego inne składniki ( air, reader, shockwave, flash) także wyżej wymienionym programem lub podobnym
- Po tym zrestartuj komputer i ściagnij Opera 10 lub 11, oraz
Flash Player 9
- Zainstaluj Opere, oraz Flasha.
- Wyłącz Firewall, Anty-virus, oraz wszystkie zabezpieczenia sieci.
- Spróbuj wejść na gre, jak bedą wymagane jeszcze jakieś składniki Adobe potrzebne ( gdy będzie napisane ) to ściągnij je.
- Jak to nie poskutkuje patrz niżej

- Zaktualizuj Flash Player do 10

- Wyłącz wszystkie procesy w menadzerze zadan (alt+ctrl+del lub ppm na pasku i menadzer zadan). Wszystkie czyli te niepotrzebne ( jak nie wiesz które to możesz zrobic ss i mi wysłac, powiem ci które to).


Dobrze jak by podłączyć jakis komputer/laptop/itp do twojego łącza netii i sprawdzic czy tam działa. Bo test może być pomyślny, a dalej niedziałać.
Również przypomij sobie co instalowałeś/odinstalowywałes przed zepsuciem sie gry.


Troszke sie rozpisałem, ale mam nadzieje że to ci pomoże

Pozdrawiam Piotr

_________________
Kocham mojego Szopa :D


16 Cze 2011, o 06:46

Podziękowali: drygu (16 Cze 2011, o 06:56)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 186 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron