Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Cham- obraza czy nie 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Cham- obraza czy nie
No ja tutaj sprzecznosci zadnej nie widze, przeciez obaj napisali Ci to samo, krejzi na prawde, daj juz temu spokoj bo nie mam juz na Ciebie sily. Ogarnij sie, przestan doszukiwac sie niesprawiedliwosci, wszystkich traktujemy tak samo i nie ma dla nas znaczenia czy karamy kogos kogo znamy z gry, czy zupelnie obca osobe. Nie chce wiecej widzec od Ciebie kolejnych bezpodstawnych wnioskow. Nikt nie ma czasu zeby sie z Toba klocic na forum. Sprawe uwazam za zakonczona.


15 Cze 2011, o 21:52
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: Cham- obraza czy nie
Mystheria napisał(a):
Cham to po prostu gbur i prostak, ktos bez kultury. To czy jest to obraza zalezy od sytuacji. .


jak by niebylo to jest obraza, i tu niepowinno sie oceniac czy dana osoba z zachowywania jest mila i sympatyczna czy odwrotnie...to tak jak by ktos napisal krejzi to szmata i mu knebla nikt nie da bo ja zla i niedobra jestem zazwyczaj z zachowania tak ?
nie zle podejscie do omijania regulaminu czatu...brawo dla gm-ow


15 Cze 2011, o 21:57
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Cham- obraza czy nie
Jestes kompletnie niereformowalna, powtorze, przemysl swoje zachowanie, zamykam.


15 Cze 2011, o 21:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 60 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron