Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Nieprawidlowo wymierzona kara - ban 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 08:47
Posty: 41
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Nieprawidlowo wymierzona kara - ban
Witam,

Jako osoba, której bezpośrednio temat dotyczy chciała bym dodać kilka słów.

Nie chodzi tutaj o ukaranie kogokolwiek, tylko o to, żeby ktoś ponosił za swoje słowa konsekwencje. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kogoś obrażasz. Inni popuścili, ja nie.

Twierdzisz, że nikt nie chce Cie zrozumieć ? To wytłumacz mi, dlaczego od kilku dni siedziałam z Tobą na privie i tłumaczyłam Ci wiele spraw. Poświęcając swój czas starałam się Ci pomóc a Ty sie tak odpłaciłeś. Wszystkie teksty o podpuszczaniu są skuchą, bo całą rozmowę z PW ma Nazz u siebie i wszystko czytał.


Mam nadzieję, że da Ci to coś do myślenia i następnym razem zastanowisz się, zanim wyładujesz się na kimś innym.

Dziękuję za możliwość wypowiedzeia się.

Pozdrawiam

_________________
Człowiek jest człowiekiem wtedy ,
gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi
chociaż odrobinę radości ,
okruszynkę nadziei ,
zrozumienia oraz serca .
Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka
nawet krótki szczery, uśmiech .


31 Lip 2011, o 22:58
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Nieprawidlowo wymierzona kara - ban
Odwołanie odrzucone. Dlaczego Ban a nie kara długiego knebla ? Powód prosty, knebel ani /ignore na prv nie uchroni osoby której nękałeś wiadomościami na pocztę. To co zrobiłeś nazywa się nachodzenie, dręczeniem a nawet poniżaniem gracza, nawet jeżeli byłeś sprowokowany to nie znaczy ze kara nie przysługuje. Powody 2 tyg. bana masz podane w komentarzu do Bana, poza tym w innym temacie gdzie Rodzia zgłosiła twoje wykroczenie masz masz to dodatkowo wytłumaczone.

AdersYooo, jeżeli byłeś wtedy online i widziałeś ze ktoś nie dawał knebla ( MOD/GM to też człowiek) trzeba było zrobić ss, tak jak to wiele razy robiłeś gdy ktoś obrażał Cie na bocznym czacie.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


1 Sie 2011, o 09:10
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 240 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron