Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 "lagowanie wendigo" 

Rozpatrywać lagowanie wendigo?
TAK 59%  59%  [ 10 ]
NIE 41%  41%  [ 7 ]
Razem głosów : 17

 "lagowanie wendigo" 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: "lagowanie wendigo"
Ile razy mam pisać że dostałem zgłoszenie o stojących osobach na walczącej drużynie z Wendigo a nie o lagach ? To że ktoś wie czy nie wie nie da się stwierdzić, to jest jasne że pierwszą linią obrony jest stwierdzenie niewiedzy. Dlaczego nie było ostrzegania ? Powiedz mi skoro tak uważnie czat obserwujesz kiedy była za to jakaś kara ? Nie było już dawno, Ci co dostali w przeszłości się nauczyli, teraz Ci co "nie wiedzieli" już wiedzą. Jeżeli nie będzie kar za takiego typu akcje to każdy będzie miał gdzieś to czy stoi i laguje czy stoi i nie laguje "przyjdzie GM to zejdę" tak to ma wyglądać ? Dążymy do bicia Wendigo bez obecności GMa a jedynie poczcie że w każdej chwili mogę dostać jaila jakoś wpływa na gracza ze nie stoi i laguje.


Cytuj:
Mist ... skoro stanie nie laguje (a poza staniem nic innego nie robiliśmy) walczący nie zgłaszają lagowania , to w czym temat ? Mi jest łatwiej stać na drużynie i patrzeć co się dzieje.


Myśląc w ten sposób KAŻDY może stać na drużynie walczącej z Wendigo a karać dopiero możemy wtedy kiedy ktoś przedstawi nam filmik z bocznego czatu z dołączeniami. Bo przecież każdemu jest łatwiej stać na drużynie i obserwować co się dzieje.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


28 Paź 2011, o 00:04
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: "lagowanie wendigo"
Klikanie to co innego, a stanie to co innego ... ja zawsze stałem na drużynie walczącej - i jakoś dzisiaj nie spodobało się to pewnym graczom - których uwagi, sorry ale mam gdzieś. A jak jakiś GM chce się skontaktować, to jest od tego prv, ja nie sledze i nie czytam wszystkich głupot na ogólnym, a tym bardziej na bocznym czacie.

Nie popadajmy w paranoję ... nie oceniajcie sytuacji jak roboty, skoro nikt z walczących nie zgłaszał lagów (poza obserwatorami = konkurentami) to znaczy , że ich nie było.

A ss kiedyś podesłałem z klikaniem, co nie ma nic wspólnego z brakiem informacji, że nie można stać.

Nie ma niepisanych zasad o których każdy 70+ powinien wiedzieć ... coś co nie jest zapisane, bez upomnienia na prv, nie powinno być karane.

Tester - osoba wybrana przez GM'ów spośród graczy. Jej zadaniem jest pomoc innym graczom, oraz testowanie wprowadzanych nowości, jak i konstruktywne ich omawianie. Podsumowując cytat powyższy jednym z Twoich obowiązków jest czytanie "głupot" na ogólnym i pomoc :)~Naz

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


28 Paź 2011, o 00:17
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: "lagowanie wendigo"
Głupoty na ogólnym? :) Zdajesz sobie sprawę ile GM ma privów w ciągu dnia? Mam każdego z graczy uświadamiać na priv? Powtarzam rozmawialiśmy o tym, udzieliłem Ci informacji że stanie nie jest mile widziane więc dostałeś ostrzeżenie, nie było kar bo gracze słuchali informacji i schodzili więc nie miałem powodu do karania. Jesteś testerem sprawdziłeś jak wpływa stanie kilku graczy na walczących? Jesteś w stanie potwierdzić że nie wywołuje to żadnych utrudnień? Ze swojego doświadczenia wiem że stanie ścina rundy i nie raz było wołanie na ogólnym o to czyli coś w tym jest jak sam Snow napisał... Mamy nie popadać w paranoję a to że zgłaszasz po walce że ktoś klikał a w trakcie walki milczysz bo Ci nie ścina to co to jest? Złośliwość? Jeśli na 100 przypadków stania zetnie 10 razy to już są podstawy do reakcji takiej jaką dany GM uzna za stosowne. Jeśli zaliczysz deda i wtedy zobaczysz że ktoś klikał to lecisz pierwszy do GM bo on lagował i padłem bana mu... ale jak Tobie nie ścina a komuś tak to nie ma sprawy...
Podobnie jest w czasie eventów kilku graczy wkoło i lagi nawet w chodzeniu są nie mówiąc o walce ale to pewnie też paranoja? Czy to takie trudne stanąć z boku? Kolejna sprawa że jak widać jakiegoś GM w pobliżu wendigo to i nikt nie stoi i klikania nie ma i nie ma sprawy ale jak tylko pusto to od razu wołania na ogólnym że ktoś stoi, że walka się ścina... Widzisz jakiś związek czy dalej nie bardzo?

A na deser post testera:

Buszcik napisał(a):
Lagowanie wendigo czy ma miejsce?
Więc zauważam różnice bijąc wendiego:
1)Bez publiczności nie ma lagów,ścin,gubienia rund
2)Z ludźmi obok Wendiego często walka się przedłuża,ścina lub ktoś gubi rundy.

_________________
Image
Image


28 Paź 2011, o 00:49
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 23 Maj 2011, o 20:57
Posty: 145
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: "lagowanie wendigo"
snow napisał(a):
się trochę zdenerwowałem bo zaraz po wendim mieliśmy iść na modliszkę, do tego jak widzisz rock i blody nic nie wiedzieli o tej zasadzie, a z tego co pamiętam gm ZAWSZE chociaż raz osobiście pisał żeby zejść z walczących

no i napisal. nie raz.
dalej nie czytam bo to bronienie znajomego, gdyby stal tam ktos inny a nie rock tematu by nie bylo.


28 Paź 2011, o 18:56
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 157 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron