Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Sprzedane EQ 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Sprzedane EQ
Witaj Lemurek,

Zwykliśmy kierować się zasadą: zwrot sprzętu przysługuje, gdy błąd gry spowodował tegoż utratę. Tym samym nie możemy zwrócić czegoś, czego według logów użytkownik sam siebie pozbawił. Nawet jeśli to nie Ty, a ktoś inny na Twoim koncie, gdy odszedłeś na chwilę od komputera - mogłeś się wylogować. Wina nijak nie leży po stronie gry. Heavenmaker przyjął taką postawę, jaką powinien przyjąć każdy dbający o serwer Mistrz Gry.

Lemurek napisał(a):
Napisałem HM na suporcie o tej sytuacji gracza "Buczyzz" to mi napisał
"Drygu zrobił wyjątek "
Mija się to z prawdą. Zapytałeś, dlaczego drygu zrobił wyjątek, a HM odpisał ni mniej, ni więcej, a "Zostawił to decyzji GMa i decyzja została podjęta."

Otóż widać jak ewidentnie "Ekipa" Gmowie , traktują normalnych graczy , a graczy którzy byli (są)w ekipie.
Jak wyjaśniłem w pierwszym akapicie, działanie administracji byłoby jednakowe w stosunku do zwykłego gracza. Ba, sam bym sobie nie zwrócił żadnego sprzętu, gdybym go przez pomyłkę sprzedał. Kwestia moralności.

O czym to świadczy ? Że ktoś kto sprawdzi czy edytowałeś/Usunąłeś nie pokaże nam tego ..
Wybacz, ale to niemożliwe, bo jako administrator niedawno odpalonego supportu jeszcze nie zdążyłem przygotować narzędzi do edycji/kasowania wpisów :mrgreen:. Dopiero za kilka dni supporter będzie mógł edytować własny wpis i to z ograniczeniem czasowym po napisaniu. Żadnego kasowania wpisów nie przewidujemy.


W razie niejasności zapraszam na PW, na każdą wiadomość odpowiadam.
Pzdr.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


8 Lis 2011, o 00:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 273 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron