Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
 Dziwne warny 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 14:07
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Dziwne warny
W takim razie chce przeprosić LadyPati za oskarżenia dotyczące warna.
Proszę o wybaczenie mi tego błędu.

Co do braku argumentów, można ich wymyślać bardzo wiele przez długi czas, ale mi nie zależy na bezsensownej dyskusji. A jedynie na wyjaśnieniu sprawy, więc jako że Ty Mistt napisałeś tego warna wyjaśnij mi o co chodzi z tym czepianiem się czekoladowych żelków.

Chciałem prostej odpowiedzi, temat mógłby być zamknięty po drugim poście, ale że lubicie dyskutować to wychodzi nam jedno wielkie nieporozumienie.

_________________
Gehenna - S2

Doombringer - S4


23 Lis 2011, o 01:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Dziwne warny
Przeczytaj proszę wcześniejsze posty, myślę, że nikt nie lubi się powtarzać a powodów na wcześniejszych stronach jest dość. Jeżeli tylko o wytłumaczenie chodziło, myślę, że moderator z powodzeniem może zamknąć ten temat.


23 Lis 2011, o 01:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Dziwne warny
Nie wytrzymam... Ile możemy pisać jedno i to samo? "czekoladowy żelek" to zabieg językowy, żeby warn był, powiedzmy, ciekawszy. Liczy się treść. A treść brzmi: "nie spamuj".

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


23 Lis 2011, o 01:11
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Dziwne warny
Skoro Gehenna już na początku wyraził zgodę na zamknięcie tego tematu to trochę późno ale jednak to czynię.

_________________
Image
Image


23 Lis 2011, o 01:17

Podziękowali: Lady Pati (23 Lis 2011, o 01:20)
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Dziwne warny
ehh widzę że lubisz chyba wenezuelskie nowele :) Czuje Kobiecą rękę :D

Wracając do tematu :)

Warn przyznałem po ocenie sytuacji wcześniejszej z czatu gdzie wypisywałeś "że jest nudno", " kto ze mną jedzie czołgiem na Szczecin", odpowiadałeś na pytania nie skierowane do Ciebie, "osram Ci dom" gdzie się później poprawiłeś i napisałeś "oświetli", napisałeś "Gehenna tu nubio" ( czy coś w tym stylu ) po czym zrobiłeś ss i wysłałeś do Pati ze skargą że jesteś obrażany ^^

Teraz nasz powód pora na tłumaczenie:

"Uwagi co do czekoladowego żelka zachowaj dla siebie" Jest równoznaczne nie spamuj na czacie. Myślę że żadnego gracza nie interesuje twoje podejście do czekoladowych żelków... wiec te uwagi które piszesz na czacie, że czekoladowy żelek ma focha na Ciebie nie są zbyt na miejscu ^^

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


23 Lis 2011, o 01:22
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Dziwne warny
Temat odblokowany dla jednego posta i na tym już koniec, wszystko zostało powiedziane...

_________________
Image
Image


23 Lis 2011, o 01:30
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 14:07
Posty: 24
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Re: Dziwne warny
Temat juz dawno powinienen byc zamknięty.
A co do warna powinienen być nie ciekawy tylko prosty i czytelny. Jak sama nazwa mówi ostrzeżenie.

Z tego co można było zauważyć temat nakręcał się sam. I o dziwo nie z mej winy.

Zamiast rozmowy z jedną osobą i wytłumaczenie konkretów, każdy pisał swoje zdanie tylko nie na ten temat co założyłem.

Warn był prosty i czytelny dla każdego, kto rozumie zdania o bardziej złożonej konstrukcji niż "Jasio czyta".
~Felix

_________________
Gehenna - S2

Doombringer - S4


23 Lis 2011, o 01:33
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron