Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2011, o 02:57
Posty: 109
Miejscowość: Edinburgh
Podziękowano: 59 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Nick w grze: Bella
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Od siebie mogę napisać tylko tyle, że nie jestem stroną w tej sprawie. Na prośbę gracza Sandhya, jako moderator poprosiłam o ponowne udostępnienie tematu i dołączyłam screeny. Nie widać na żadnym ss'ie, żebym zginęła w walce, gdzie Breaner to widzisz? :roll:

Ufi, osobiście nic do Ciebie nie mam. Poprosisz mnie o pomoc, to Ci jej udzielę, taka moja rola. Więc nie wymyślaj, że twierdzę, że ''jesteś zły''.

Z mojej strony koniec tematu, czekamy na Gm'a. Pozdrawiam.

_________________
Bella
knight 95 - ON
druid 90 - OFF
server EU

- The Black Pearl -


2 Sie 2011, o 20:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Drogi Breanerze jakbyś był jeszcze bardziej bystry to byś wpadł na to że nie robiła bym tego gdybym nie miała przyzwolenia od administracji na udowodnieni tego że Ufi skorzystał z błędu w grze. Poza tym temat Ciebie nie dotyczy więc nie rozumiem czemu się tutaj tak uzewnętrzniasz i robisz oftop..
Dalej nie chce mi się komentować bo to jałowa dyskusja.

Wy sobie tutaj rozmawiajcie dalej bo widzę że fajnie się bawicie we dwóch :)

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


2 Sie 2011, o 20:19
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Lady napisał(a):
Drogi Breanerze jakbyś był jeszcze bardziej bystry to byś wpadł na to że nie robiła bym tego gdybym nie miała przyzwolenia od administracji na udowodnieni tego że Ufi skorzystał z błędu w grze.



W którym momencie Ufi skorzystał z błędu w grze ? Powiedz mi dokładnie w którym miejscu Ufi to zrobił ?
Z tego co wiem Ufi zaatakował ci jako rsa, nie doszedł do ciebie, nie przeniósł cie ani nic w tym guście.

Lady napisał(a):
Poza tym temat Ciebie nie dotyczy więc nie rozumiem czemu się tutaj tak uzewnętrzniasz


Wielu innych graczy też nie dotyczy, czemu więc odpisują w tym temacie, wytłumaczysz mi to ?

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


2 Sie 2011, o 20:22
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Ani Ufi ani Breaner nie wykorzystał błędu w grze było to wiadome od kilku dni że tak można i nie zostalo to oficjalnie zakazane. To było wykorzystanie możliwosci gry!!! zaraz bedziecie plakac ze wam ktos korzenie zalozyl


P.S. za bezpodstawnego bana to powinna jakas platynka wpasc w ramach rekompensaty. Aaaa a GMow szastajacych takimi banami powinno sie jakos ukarac dla przykladu

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


2 Sie 2011, o 20:25
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2011, o 02:54
Posty: 233
Miejscowość: Częstochowa
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Szybka odpowiedz na zakonczenie tematu.

Cytuj:
I tak jak breaner napisał wyżej, jakbyśmy zaczeli robić screeny jak ludzie używają bugów to wiele osób bo zostało ukaranych.

W takim razie czekamy na screeny.

Cytuj:
Straciłaś może z 2k expa. Przecież to jest nic, a ty robisz afere jakby nie wiadomo co się stało. Szok jak wielka może być ludzka nienawiść...

Nie chodzi o stracony exp ani kase lecz o fakt w jaki sposob sie to stalo.

Cytuj:
Świadomie zabiłem Sandhaye która miała red skulla, to chciałaś/eś wiedzieć? Pogrążasz to Ty sam/sama siebie i ja tu jestem winny że Cie zabiłem tak i straciłaś expa?

Jezeli nie miala red skula ze swoich statystyk a zostal sie jej przez blad w grze gdy ktos do niej dolaczyl, to to jest swiadome zabicie.


2 Sie 2011, o 21:45
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Cytuj:
Jezeli nie miala red skula ze swoich statystyk a zostal sie jej przez blad w grze gdy ktos do niej dolaczyl, to to jest swiadome zabicie.


I twoim zdaniem ten błąd u niej na postaci został dokonany przezemnie i ja jestem temu winny ?

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


2 Sie 2011, o 21:52
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
EvilSmile napisał(a):
W takim razie czekamy na screeny.


Nie jestem taki, bo gram i daje grać innym. Myślisz że to jedyny bug który teraz występuje ? Jest wiele takich...co powiesz na relog przy np zbieraniu mięsa na Niedźwiedzia ? Skoro drygu ustalił taki czas respawnu Wilka Alpha to gracze powinni czekać na to aż się Alpha zespawnuje. Gdybym posiedział pare dni narobiłbym może ze 100-150 screenów. Mało ? A może przenoszenie graczy którzy nie mają zrobionego questa do kemenak ? Skoro na wejście jest wymagany quest to wejście bez questa mogło by również być nagradzane banem. Mam kontynuować ?


EvilSmile napisał(a):
Nie chodzi o stracony exp ani kase lecz o fakt w jaki sposob sie to stalo.


W tym momencie akruat odnosiłem się do tego jak niektórzy gracze potrafią być zawistni wobec innych.

EvilSmile napisał(a):
Jezeli nie miala red skula ze swoich statystyk a zostal sie jej przez blad w grze gdy ktos do niej dolaczyl, to to jest swiadome zabicie.


Skąd Ufi miał wiedzieć, że Sandhya nie miała red skulla ? On w jej statystyki nie może zajrzeć...

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


2 Sie 2011, o 21:54
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 22:29
Posty: 81
Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Ja myślę ze chodziło mu o to ze zanim ją zaatakowałeś to miałeś się zapytać czy to jej red bo chcesz ja bić

_________________
GVd Ostlor

Dude Duneb


2 Sie 2011, o 21:56
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 15:22
Posty: 96
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
dobra kazdy wie ze ufi z piotrem sa winni wiec nie wiem po co wg tu jakieś tłumaczenia ss czy coś podobnego, powinni dostać bana i tyle bo to oczywiste ze wykozystali bład w grze oraz ze mają rs a sandhya czy jakos tak nie ma więc piotr przeszedł z nia ufi zaatakował piotr wyszedł z gry dołączył do ufiego i po sprawie dziekuje owacji nie trzeba


2 Sie 2011, o 21:56
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 21:14
Posty: 384
Miejscowość: Stargard Szczeciński // Bielefeld
Podziękowano: 94 razy
Otrzymanych podziękowań: 109 razy
Nick w grze: Inexx
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 2 sierpnia 2011
Bonzo na temat banów nie powinieneś sie wypowiadac :) :) :)

_________________
AVE JA

Inexx - 140 dr
InexxMo 123 mo
Inexik 121 sh
Wygranych turniejów: 31


2 Sie 2011, o 22:18
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 261 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron