Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Problem z zalogowaniem 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Mar 2012, o 15:35
Posty: 7
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z zalogowaniem
Witam,mistheria masz browarka za odezwanie się jako 1,bo reszta mnie chyba zlała:/zgłaszałem błąd 2 razy na support ,dzieje mi się to na serw 2,wszystkie moje postacie tak maja,czysciłem historie cała 3 razy,sprawdzałem poł. z netem,wył i wł kopma kilkakrotnie i nadal nic,pokazuje mi sie taki komunikat:http://scr.hu/18m/jzrux :evil: proszę o pomoc :|

-------------------

a i mam to od dziś od około 13:50 ,dzieje mi się to na każdej postaci,pokazuje się komunikat:http://scr.hu/18m/jzrux :evil: kiedys juz tak miałem i po napisaniu na support(zgłoszeniu) kilka minut i juz były działania,a dziś to chyba zlewka :( mam możliwość sprawdzenia na innym kompie,ale dopiero poznym wieczorem,Proszę o pomoc :|



nie wysyłaj dwóch (ani więcej) postów pod rząd, od tego jest opcja 'edytuj' - ironka


Ostatnio edytowany przez MORFAK 30 Lis 2012, o 18:43, edytowano w sumie 2 razy



30 Lis 2012, o 18:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Problem z zalogowaniem
Sprobuj kolejno:
-wyczyscic pamiec podreczna i pliki cookies w przegladarce.
-uzyc innej przegladarki.
-kliknac na stronie głównej prawy klawisz myszy i wybierając Ustawienia
oraz ikonkę otwartego folderu z zieloną strzałką i zwieksz limit danych.
-powylaczac wszystkie antywirusy jakie masz, firewalla i inne programy - zapory.
-powylaczac wszystkie programy, ktore korzystaja z internetu (komunikatory, torrenty itp), procz samej przegladarki.
-przeinstalowac flash playera do najnowszej wersji (lub starszej jesli masz najnowsza), pamietaj przy tym, ze chrome ma wbudowanego w siebie flash playera, wiec trzeba go przeinstalowywac osobno.
-przeinstalowac przegladarke do najnowszej wersji (lub starszej jesli masz najnowsza).
-Sprawdz, czy masz odblokowane porty
9345 (s1, uk1/eu1, us1)
9355 (s2)
9365 (s3)
9375 (s4)

Daj znac, jak to wszystko nic nie da.


30 Lis 2012, o 18:49

Podziękowali: MORFAK (30 Lis 2012, o 23:44)
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Mar 2012, o 15:35
Posty: 7
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z zalogowaniem
Witaj mystheria,jestem teraz na innym kompie i zalogowałem się bez problemu,nie wiem czy cos było robione z waszej strony czy to kompa sprawa,ale jest narazie good,jak bede jutro na tamtym kompie co było nie tak,to postaram sie cos zdziałaś sam,a potem napisze,w kazdym badz razie dzieki,i pozdro:)


30 Lis 2012, o 23:44
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 9 Mar 2012, o 15:35
Posty: 7
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Problem z zalogowaniem
Witam,jest juz oki narazie,mystheria zrobiłem tak jak poradziłas,ale za bardzo nie pomogło,ale flash player cos miał na sumieniu i witryny cos blokowały,czyszczenie i usuwanie pomogło,dzieki za pomoc,pozdro:)


1 Gru 2012, o 12:28
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron